Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW 2000 (23)

~Zimny
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
Audi... kto ma ten ceni, kocha i szanuje. Wiadomo jest to auto - wymaga pewnych nakładów finansowych. Jeżeli jesteśmy p. Henrykiem Dusigroszem żałujemy każdej złotówki to Audi nie jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. To auto wymaga dobrego (nie znaczy drogiego!) paliwa, regularnej zmiany filtrów (wszystkich) oraz ciągłego kontrolowania stanu zawieszenia. Chodzi tu o wielowahacz. Jeżeli jeden element układu amortyzującego nie bedzie pełnił...
3,6
~promyk
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
Samochód w pełnym tego słowa znaczeniu. Porządny silnik, porządne wykonanie, ładna prezencja. Minusy to awaryjne zawieszenie oraz koszty niektórych czynności obsługowo-serwisowych.
~Murzyn
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
bardzo dobrze wyciszony, klekocze tylko na biegu jalowym i 1, elastycznosc- od 70km/h na 5 to mowi chyba wszystko, z TIR ami zadnych problemow :) (Silnik)
~Mati
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
Witam, jestem posiadaczem audi a4 b5 fl z silnikiem ajm od półtora roku, zrobiłem ponad 36 tysięcy kilometrów, więc uważam, że mogę coś już o nim napisać, minimalne spalanie jamie udało mi się uzyskać, uwaga to 4.3 litra, 70 % trasa 30 % miasto z zachowaniem wszystkich zasad ekonomicznej jazdy, nie przekraczając 100 km/h w trasie, z łagodnymi przyśpieszeniami, a jestem przekonany, że można jeszcze niżej. przy dynamicznej jeździe w mieście 8 L... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Michalb_84
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
jak narazie 9 miesięcy jedna awaria maglownicy koszt: 350zl regeneracja +300 wymiana z osłonami i olejem. Jedno wiem- nie zamienię Audi !! wole wymienić i wiedzieć co mieć . A Autko odwdzięczy się . Dla mnie rewelacja się jeździ, nie potrzebuje nic innego do szczęścia :)
~Krzychu
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
Fajne autko lecz w wiekszosci kojazy sie z dziadowozem poniewaz wiekszosc dziadków jeżdzi AUDI
2,7
~Grzegorz
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
nie polecam samochodu osobie która bedzie chciala jak najnizszych kosztow utrzymania
~waldekwal@interia.eu
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
Pięknie się wkręca na obroty , kopa ma niezłego . Duża kultura pracy silnika , lubi paliwo dobrej jakości. (Silnik)
~Mr Tom
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
Moje Audi szukałem z Determinacją by znaleźć zadbany egzemplarz, tak też się stało, Auto od pierwszego właściciela z polski pełen serwis, jednostka napędowa 1.9TDI 116km niezawodny silnik prosty i wytrzymały żadnych złych przygód nie przysparza, idealnie nadaje się dla osób które cenią sobie oszczędne, solidne auto.
~Mister Magister
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
audi - silnik nie do zajechania , karoseria nie do zajechania troche słąbe zawieszenie ale można śmiało powiedzieć że jest to auto na baaardzo długie lata - nie zgodze się z opinia fanów vw że ustępuje w czymkolwiek passatowi b5 pozdro
Audi A4 B5 Sedan