Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW 2000 (13) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zimny
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
Audi... kto ma ten ceni, kocha i szanuje. Wiadomo jest to auto - wymaga pewnych nakładów finansowych. Jeżeli jesteśmy p. Henrykiem Dusigroszem żałujemy każdej złotówki to Audi nie jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. To auto wymaga dobrego (nie znaczy drogiego!) paliwa, regularnej zmiany filtrów (wszystkich) oraz ciągłego kontrolowania stanu zawieszenia. Chodzi tu o wielowahacz. Jeżeli jeden element układu amortyzującego nie bedzie pełnił...
~Mr Tom
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
Moje Audi szukałem z Determinacją by znaleźć zadbany egzemplarz, tak też się stało, Auto od pierwszego właściciela z polski pełen serwis, jednostka napędowa 1.9TDI 116km niezawodny silnik prosty i wytrzymały żadnych złych przygód nie przysparza, idealnie nadaje się dla osób które cenią sobie oszczędne, solidne auto.
~Michalb_84
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
jak narazie 9 miesięcy jedna awaria maglownicy koszt: 350zl regeneracja +300 wymiana z osłonami i olejem. Jedno wiem- nie zamienię Audi !! wole wymienić i wiedzieć co mieć . A Autko odwdzięczy się . Dla mnie rewelacja się jeździ, nie potrzebuje nic innego do szczęścia :)
~Mister Magister
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
audi - silnik nie do zajechania , karoseria nie do zajechania troche słąbe zawieszenie ale można śmiało powiedzieć że jest to auto na baaardzo długie lata - nie zgodze się z opinia fanów vw że ustępuje w czymkolwiek passatowi b5 pozdro
~goral83
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
Zrobiłem 20 tyś w 6 miesięcy,aktualnie mam 220 tyś km,wyminiłem lożysko za 80zł i gumę przegubu 25zł nic więcęj,silnik igła,zawiesznie ciche i nie sparawia mi kłopotów a słyszałem róźne opinie...
~promyk
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
Samochód w pełnym tego słowa znaczeniu. Porządny silnik, porządne wykonanie, ładna prezencja. Minusy to awaryjne zawieszenie oraz koszty niektórych czynności obsługowo-serwisowych.
~Krzychu
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
Fajne autko lecz w wiekszosci kojazy sie z dziadowozem poniewaz wiekszosc dziadków jeżdzi AUDI
~TheGame
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
Auto służy dzielnie od 2008 roku. Nigdy nie było żadnych problemów.
~Grzegorz
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
nie polecam samochodu osobie która bedzie chciala jak najnizszych kosztow utrzymania
~ADAM
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
wszystko zmieniac na czas a przyjemnosc z jazdy gwarantowana
Audi A4 B5 Sedan