Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1995-2000 (62) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~darek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto komfortowe dla 4 osób i praktycznie tak jest przystosowana kanapa z tyłu. Z przodu ok miejsca dla kierowcy i pasażera wystarczająco. Fotele bardzo wygodne i po długiej jeździe nie czuć zmęczenia jak w innych autach. Z tyłu miejsca mogłoby być więcej ale jak ktoś chce dużo to a6/superb/passat. W a4 jest wystarczająco ale bez rewelacji.
~Jachu
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Co tu dużo mówić, genialne auto zarówno dla młodych, jak i dla całych rodzin. Mimo maksymalnego rozłożenia przednich siedzeń, z tyłu pozostaje i tak dużo miejsca. Bagażnik także bardzo duży, a po złożeniu tylnich siedzeń można bez przeszkód spać, czy przewieźć coś większego. Pod tym względem absolutnie się nie zawiodłem. Daję 5 z dużym plusem.
~el-matador
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Z przodu jest sporo miejsca a z tyłu nie wiem bo praktycznie tam nie jeżdżę,a tak na serio to z tyłu jest tez wystarczająco miejsca chociaż porównując a4 do np passata B5,to passacik wygrywa bezapelacyjnie
~ZimnyMCZ
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
To auto klasy średniej więc za wiele miejsca nie ma, ale 4 osoby mogą podróżować w miarę komfortowo. Bagażnik całkiem pojemny, jeśli oczywiście nie mamy benzyniaka i butli :)
~Enzo
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
sporo miejsca wygoda i komfort podróży ,spory bagażnik dla 4 osób pełen komfort zas jak by miały podrózowac 3 dorosłe osoby na tylnej kanapie niejest za ciekawie
~Łukasz
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam wzrost 180cm i jako kierowca jest dobrze i pasażer lecz na tylnich fotelach brak miejsca na nogi. Z tyłu wygodnie może jechać dwoje dzieci-nastolatków.
~KALIBER GTS
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Sporo miejsca z przodu ale jestem wysoki i uważam że to kierowca musi mieć komfort przestrzeni,cofając fotel nie zostawiam za sobą duzo miejsca.
~ravq
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Z przodu rewelacja, z tyłu trochę mało miejsca dla osób wyższych ale średniego wzrostu nie powinni mieć problemów, za to siedzenia bardzo wygodne.
~arto
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
fotel kierowcy ustawiany w trzech płaszczyznach, kierwnica w dwoch, nie ma problemów. zaróno kurdupel jak i wysoka osoba dadza sobie rade.
~Zima30
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
pozycja za kierownicą idealna (pomimo mojego wzrostu 193cm), przydałoby się troche więcej miejsca z tyłu, ale można spokojnie jeżdzić w 4 osoby
Audi A4 B5 Sedan