Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1995-2000 (57) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arto
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
za 20 000 mozemy miec autko do jazdy na kolejne 10 lat ale tez mozemy za te pieniadze kupic fiata albo daewo z 2003 roku lub super nowe z salonu ale co z tego jak po wyjechaniu z salonu poł tapicerki nam odpadnie, mysle ze warto zainwestowac w auto sprowadzonie z zagranicy dołozyc do niego kilka setek i satysfakcja gwarantowana. Warto tez zwrocic uwage i to moja osobista rada na przebie auta, zauwazcie Panstwo ze samochody dwu letnie maja...
~darek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Za bardzo rozsądne pieniądze utrzymuje komfortowe i tanie w eksploatacji auto. Dodają wzorowe wykończenie i wyciszenie to większość aut dużo młodszych za większą cenę wypada zdecydowanie gorzej. Nie ma się co bać rocznika jeśli kupi się auto pewne i takie, o które ktoś dbał - będzie z nim mniej problemów niż z nowymi pojazdami samochodopodobnymi bo teraz to powstają pojazdy jednorazowe.
~Audik
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Audi A4 TDI są bardzo drogie w zakupie, nawet najstarsze egzemplarze soiągają na rynku wtórnym 17 tyś zł! Jednak za tą ceną mamy komfortowe i niezawodne autko ze świetnym silnikiem, jedyne w swoim rodzaju - zresztą popatrzcie na jakość wnętrza które z 10 letnich aut z tego segmentu ma takie:). Polecam każdemu!
~janko
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto traktowane jako robocze jest super - ludzie dookoła przejmują się usterkami typu nie działa ogrzewania szyby, Spaliła mi się żarówka znowu. Trzeba wymienić cała lampę LED itd. U mnie albo takie rzeczy się nie dzieją albo się nimi nie przejmuję. Gdyby tylko nie rdzewiało było by 5 gwiazdek.
~michuer
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
coż audi , marka ,prestiż dlatego te auta kosztuja nowe około 100 tyś jakość wykonania ,niezawodnosc jednostki to wszystko podowuje ze te auta są poszukiwane w niemczech jak i w polsce ,zadbane ezeblaze auta 13 letniego to koszt około 14-15 tyś , w tej cenie pozna kupić opla z 2004 albo coś innego \')
~Jachu
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Właściwie auto ma swoje wady i zalety. Jak na 14 latka patrząc nie jest źle... Jednak koszty napraw trochę ujmują. Osobiście jednak uważam, że taka jest cena komfortu, zwłaszcza gdy auto nie leży w zbyt wygórowanych granicach cenowych. Daję 4/5 z dużym plusem.
~swierczynski-makrum@o2.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Za cenę 24tys. można kupić auto nawet z 2000 roku innej marki oczywiście. Górę bierze blacha ocynkowana i jakość auta, więc nie zamieniłbym się na inną markę!!! Za jakość trzeba płacić, ale warto!!! W przyszłości będzie młodszy i z większym wyposażeniem, ale marki nie zmienię! :-)
~kuba
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
jakość tego samochodu jest bardzo dobra ponieważ jego lakier ma gwarancję że w ciagu 10 lat niemoże rdzewieć. cena samochodu jest mała bo za podstawowa wersje czeba zapłacić 110 000zł,a za uzywana wersje niewiele ponad 40 000 zł.
~tomek75
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
bardzo dobrze wykonane auto do ceny,mało zawodne,wygodne w prowadzeniu na krótkie jak i długie trasy,przy odpowiednich prędkościach na poszczególnych biegach spalanie bardzo zaskakująco niskie
~ZimnyMCZ
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
W 2007 kupiłem 12-latka za ok. 16tys zł Za podobny pieniądz można było kupić auta młodsze, ale raczej w benzynie i jednak bardziej Fordy lub Fiaty :P A to jest, co by nie mówić, AUDI :)
Audi A4 B5 Sedan