Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI quattro 110KM 81kW 1996-2000 (5) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~makron
Sedan 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
mam mieszane uczucia co do Audi A4B5 quattro. Z jednej strony precyzyjne zawieszenie i prowadzenie, super oszczędne spalanie przy stałym napędzie na 4 koła (5l/100km, 90% trasa, spokojna jazda). Z drugiej strony wiele usterek, które psują obraz tej marki (częste i liczne wycieki oleju z silnika i układu napędowego, awaria immobilizera, pęknięta sprężyna zawieszenia, szybko zużywające się łożyska kół, itd.). Być może część z tych usterek to...
~mamarcin@gazeta.pl
Sedan 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
Solidny samochod (moze poza wahaczami w polskich warunkach) za ktory trzeba troche wylozyc porownojac do innych marek. W praktyce niewielka utrata dynamiki ze wzgledu na quattro w porownaniu z fwd, okolo 1 l paliwa wiecej a frajda z jazdy i wieksze bezpieczenstwo. Poza tym w mojej opinii piekna linia nadwozia :) Osobiscie jestem bardzo zadowolony i polecam ten model.
~EMSI
Sedan 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
Autko bardzo fajne nie jest to jakaś strzała na polskich drogach ale radzi sobie ;)z seryjnych 110km silnik < AFN > bez żadnych przeróbek czy wycinania katalizatorów itp w 4 osoby na pokładzie do 200km/h sie zbiera oczywiście nie w 10s ;)
~Jakub
Sedan 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
jak dla mnie idealnie. moze trochu mały bagażnik ale tak to wszystko super polecam wszystkim ten samochód bo naprawde warto. nalezy jednak szukać samochodów sprawdzonych i z pewnych zródeł gdyz mozna się naciąć.!!
~ptas**
bardzo dynamiczny samochód:)