Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW 1997-2000 (23)

~arekpawlowski1@vp.pl
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Silnik audi a4 2.5tdi nie jest najtańszy w utrzymaniu,zawieszenie jest też skonstruowane na drogi łagodniej je traktujące ale elastyczność silnika,jego osiągi,6 stopniowa skrzynia biegów,komputer pokładowy dają naprawdę dużą frajdę z jazdy.auto rozwinie prędkość 250km/h i nie potrzebuje na to dużo czasu.Do setki przyśpiesza w 8.5 sek.Wiadomo mi że pojawiły się już na naszym rynku zamienniki wałków rozrządu bardziej wytrzymałe niż te...
2,8
~Alex
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
T R A G E D I A, nigdy więcej audi. Przebieg 100% autentyczny, model po lifcie, kupilem osobiscie w Belgii, wszystkie usterki z kilku miesiecy. Dłużej stał w serwisie niz jezdzil u mnie. A uprzedzali mnie. Popytajcie w sklepach moto i taksówkarzy jakie mają zdanie o 2,5TDI. Strach wyjezdzac bylo, zeby auto nie stanęło albo komp znowu nie zapiszczal, ze cos nawaliło.
2,6
~szczęśliwy nieposiadacz AUDI
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Już nie posiadam tego samochodu, ale po moich doświadczeniach uważam, że AUDI oznacza - AUTENTYCZNIE UDOKUMENTOWANE DUŻE INWESTYCJE. Po dwóch latach użerania się z tym samochodem kupiłem Nissana i odzyskałem wewnętrzny spokój. Wsiadając do samochodu nie zastanawiam się co mi się dzisiaj zepsuje, tylko cieszę się z jazdy. Nigdy więcej nie kupię niemieckiego samochodu - są bardzo przereklamowane.
~Andy
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Swietny silnik,bardzo elestyczny i ekonomiczny - jak na ta pojemnosc. Duzy moment 310Nm dostepny juz od 1500 obr/min !! Auto odjezdza na kazdym biegu. Przy 3000 obrotow na zegarze jest 170km/h, a ciagle mamy dostepna moc .... bajka ;) (Silnik)
2,5
~KAMIL 84
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
A4 SPOKO AUTKO ALE NIE Z SILNIKEM 2.5 TDI . MAKABRA , NIE CZYTAJCIE KOMENTARZY LUDZI KTÓRZY UZYTKUJA TO AUTO MNIEJ NIZ 6 MIESIECY. 2.5 T D I T R A G E D I A !!!!!!!!!! POLECAM 1.9 TDI LUB BENZYNĘ . 2.5 TDI TRZYMAJ SIE Z DALEKA OD TEGO GÓWNA.
~vidmo
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Jak dla mnie nie ma lepszego samochodu. Na pewno ma minusy, ale zalety je niwelują w 100%.
~Jarek
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
V6 mówi samo za siebie. Moc i moment obrotowy oraz ten dźwięk rewelacja. (Silnik)
~Barter
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Auto dobre jazda daje dużo przyjemności i komfortu. Serwis i ewentualne naprawy drogie. Audi A4 2,5 TDI to wygodne i drogie auto.
~Grzegorz S
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
kocham te auto, a pokochałem dopiero za to jakie jest! to nie było auto na które czekałem- miał byc zdechły passat a jest hmmmm
~horas@op.pl
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
jest super. chwilowo nie potrafie się do niczego przyczepić, Audi A4 AVANT kolor granatowa perła /w słoncu niebieski/ z chromowanymi listwami i relingami + alusy BARDZO ŁADNE AUTO.
Audi A4 B5 Sedan