Lista ocen Audi A4 B6 Avant (117) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 152 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Największym problemem jest znalezienie dobrego używanego egzemplarza, wartego wywoławczej ceny. Miesiące poszukiwań, jeżdżenia po kraju, komisach, także zagranicznych giełdach. 90 proc. tego co jest na rynku to auta udające lepsze niż są (własne doświadczenie: wycieki z silnika w 3 na 4, problemy ze wspomaganiem w 1 na 3, byle jakie malowanie prawie na każdym, w co drugim wyeksploatowane zawieszenie). Pozostałe 10 proc. jest warte więcej niż...
~stanleyweb
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Za cenę audi spodziwałem się dużo lepszej jakości, a tu np alementy plastikowe wnętrza samochodu pokryte są czymś w rodzaju warstwy sylikonowej, która de facto wygląda ładnie i jest miła w dotyku ale bardzo szybko się rysuje i schodzi. Dotyczy to w szczególności przełacznika świateł, plastiku wokół lewarka zmiany biegów i przycisków opuszczenia i podnozenia szyb. Całość spasowana bardzo dobrze
~Eryk
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Wybrałem auto, które osobiście odradzał mi mój ojciec. On jest za tym, żeby kupić coś możliwie nowego. Bo po co wydawać tyle kasy za takiego starocia. Następnym autem jakie kupie też będzie audi, mimo tego że za tą cenę miałbym z 3/4 lata nowszego francuza. Stosunek jakości do ceny - ja uważam następująco - chcesz coś dobrego to musisz za to zapłacić
~A4B6
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Dobrze utrzymany egzemplarz pojeździ wiele lat bezawaryjnie. Znajomy sprzedawał z przebiegiem ponad 400 000 i jeździ do dziś po okolicy. Problemem są handlarze, którzy ciągną kręcone i rozbiete fury a później zdziwienie, że auto ma 190 000 i już coś się popsuło. W rzeczywistości mają grubo ponad 400 tysięcy.
~Władca Pierscieni OOOO
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Zakupiłem auto 2.5 v6 180ps full opcja skora, podgrzewane fotele, xenony, duża nawigacja, 4x4 zapłaciłem 16tys. takie auto z takim wyposażeniem 1.9tdi kosztował by wtedy przynajmniej 24tys. a głównie każdy boi sie auta z silnikiem 2.5tdi ze wzgledu na spalanie a tu nic bardziej mylnego srednia u mnie wynosi 7.5l cykl mieszany
~Robert LLE
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Swój model kupiłem troszkę drogo ale za to nie mam z nim zadnych kłopotów a ma już duuuży przebieg, polecam przed zakupem sprawdzenie autka na stacji diagnostycznej, ceny cześci nie są teraz wysokie, a droga ropa na stacjach rekompensuje się niskim spalaniem. Zawieszenie ładnie pracuje, żadnych dziwnych odgłosów.
~djrafal
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Niestety za jakość trzeba zapłacić ale auto warte każdej wydanej złotówki, docenia się to dopiero w trakcie eksploatacji, ciężko znaleźć zadbany i dotego bezwypadkowy egzemplarz wiem bo szukałem 6 miesięcy ale warto. Tkz \"Okazje\" omijać wielkim łukiem, czasami lepiej wydać 2-3 tyś zł więcej za ten sam rocznik
~Marcin
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Wiadomo, że zastanawiając się nad kupnem AUDI należy wziąć pod uwagę, że Audi było jest i będzie droższe od większości oferowanych aut w swojej klasie. Jednak przemawia za tym jedno zdanie..\"pozostałe samochody to nie Audi...\" Wiem co mówię, jeździłem już wieloma autami, nawet nowymi VW.
~Tito
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Stosunek jakość/cena byłby przyzwoity gdyby było wiadomo jakim autem mamy do czynienia ile jest rzeczywistego przebiegu i co to auto przeszło. Ciężko jest kupić auto w przyzwoitym stanie a ceny egzemplarzy ogólnie są wysokie bo płaci się już za same kółeczka na masce.
~Krzychu
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Od Audi oczekujemy auta, o którym będziemy się wypowiadać w samych superlatywach, a4 b6 z motorem 1.8t z pewnością sprosta oczekiwaniom wielu potencjalnych klientów, bo inżynierzy naprawdę się przyłożyli przy projektowaniu tego modelu.
Audi A4 B6 Avant