Lista ocen Audi A4 B6 Avant (108) - Widoczność

Na liście zabraknie 161 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Tylna szyba w kombi wydaje się duża, ale kierowca avanta częściej korzysta z lusterek bocznych. :) Z przodu jest nieźle, słupki umiarkowanie szerokie, dobrze widoczna krawędź maski (manewry na parkingu). Wysoka linia okien drzwi z tyłu może być trochę klaustrofobiczna dla pasażerów. ;) "Przeciętnie" jak na auto tego segmentu. Jak na kombi - "dobrze".
~Daek
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Samochód uwarzam za bardzo komfortowy. Wyposarzenie jego jest w zupełności wystarczające. Nawet nowe samochody z tego roku poza nawigacją i rozbudowanym menu i dodtykowym wyświetlaczem nic nie dają więcej. Zatem klima dwu sterfowa, webasto, podgrzewane i regulowane fotele. lelk. lusterka i na co więcej? :)
~Tito
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
widoczność przyzwoita, choć do tylu trochę słaba, przydają się czujniki cofania. Do przodu super, na boki czasem oglądam się za siebie. Ale to już takie zboczenie spowodowane tym że wiele razy już bym się nadział na sąsiednie auto bo były martwe punkty.
~Eryk
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Jeśli chodzi o widoczność nigdy problemów nie miałem, prócz mojej poobijanej przez kamyczki przedniej szyby haha. W lustereczkach widać super - tak samo boczne jak i to w środku - szybko idzie je wyczuć. Słupki nie blokują widoczności.
~przemo1024
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Nie mam zastrzezen. Mimo niewielkich designerskich szyb widocznosc jest dobra, lusterka duze i czytelne. W kombi cofanie nie stanowi wiekszego problemu mimo braku czujnikow parkowania w posiadanym przeze mnie egzemplarzu.
~Łukasz
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Głównym mankamentem jest przednia szyba, która mogła by obejmować więcej przestrzeni, szczególnie czuć to na światłach, gdy musisz się lekko schylać, żeby zobaczyć sygnalizatory, nawet jak nie podjedziesz do samej linii
~Tomek
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń do widoczności. Lusterka duże, słupki nie za szerokie, wszystko ok! A na plus bardzo duże światła cofania które w nocy oświetlają drogę do tyłu niczym światła mijania.
~Kuki
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Zawieszenie nie za twarde i nie za miękkie, nawet po dużym przebiegu ,podruży nie zakłucają żadne trzaski i inne takie. Super wygodne fotele. Widoczność? To już zależy od wzroku kierowcy.
~Cezar
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Widoczność dobra. Pierwszy słupek nie ogranicza widoczności w zakrętach. Do tego duże lusterka, w tym modelu podgrzewane i elektrycznie sterowane. Klima szybko odparowuje przednią szybę.
~lerafal@wp.pl
Avant 1.9 TDI PD 101KM 74kW
Patrząc do przodu i na boki jest bardzo bobrze , gorzej jest przy parkowaniu tyłem, przydał by się czujnik parkowania , bo nie za specjalnie widać ile jest jeszcze miejsca z tylną szybą
Audi A4 B6 Avant