Lista ocen Audi A4 B6 Avant 2.0 20V 131KM 96kW 2001-2004 (9)

~BrT
Avant 2.0 20V 131KM 96kW
Auto jest świetne. Niezawodne i przyjemne w eksploatacji. Każda przejażdżka o przyjemność dzięki super zestrojonemu zawieszeniu. Układ kierowniczy jest bardzo precyzyjny i daje nam na tyle informacji zwrotnych że doskonale wiemy co dzieje się z przednimi kołami. Silnik doskonale radzi sobie z gazem. Posiada fantastyczną skrzynie biegów. Najprzyjemniejszy manual jakim jeździłem.
2,7
~Świebodzice
Avant 2.0 20V 131KM 96kW
Auto jest pomyłką konstrukcyjną, awaria goni awarię czasami występują seriami albo równolegle ... obiegowe opinie o Audi to ściema
~yanek
Avant 2.0 20V 131KM 96kW
bardzo pozadne auto, choc dosc drogie, zarowno w zakupie jak i utrzymaniu przy zalozeniu ze korzystamy z ASO.
~Przemek
Avant 2.0 20V 131KM 96kW
No niestety trochę oleju pobiera. Robię 2000 km miesięcznie, dolewam średnio litr na kwartał. (Silnik)
~Marian
Avant 2.0 20V 131KM 96kW
Największym problemem jest to że samochód bierze olej, przy spokojnej jeździe nie ma jeszcze tragedii, ale przy jeździe na autostradzie trzeba co około 300km zrobić postój i dolać 300ml. Oprócz tego auto wygodne, do bagażnika sporo się zmieści, a po złożeniu tylnych siedzeń przewieziemy pół domu. Spalanie w zakorkowanym mieście na poziomie 15l LPG/100km w trasie na autostradzie około 13l przy jeździe 90/100km/h około 10l. Samochód ma wszystko...
~marekgc@simnet.is
Avant 2.0 20V 131KM 96kW
idealnie zestrojone zawieszenie i współpraca silnik - skrzynia zapewnia bezwzględną ciszę w samochodzie. wszyctko poukładane z niemiecką precyzją
~Dagmara dadcia@o2.pl
Avant 2.0 20V 131KM 96kW
Caloksztalt Audi jest naprawde zachwycajacy ale pierwszy bieg nie jest imponujacy,jest to jedyna rzecz ktora bym poprawila w tym modelu.
3,6
~A
Avant 2.0 20V 131KM 96kW
Silnik katastrofa bierze olej niesamowicie czasami sie zastanawiam czy mam auto tankowac paliwem czy olejem na 1000 km bierze ponad 1 litr oleju. Awarja goni awerje. Moj mechanik sie smieje ze kupilem auto zeby tylko w nie inwestowac a nie uzytkowac na codzień (Silnik)
~Mikołaj
Avant 2.0 20V 131KM 96kW
Przy jezdzie nad morze 5 osób załadowane bagaże pod dach 9.5l, przy jezdzie w większosci krotkie odcinki po miescie 11l. Uważam że nie jest to dużo. Auto naprawde polecam. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Audi A4 B6 Avant