Lista ocen Audi A4 B6 Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW 2001-2004 (8) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bufeo
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Urywający sie zawias schowka pasażera. Powodem jest siłownik, który po otwarciu, delikatnie powinien opuszczać klapę. Niestety słowniczek mimo iz kupiłem nowy w ASO po kilku miesiącach sie zastał i otwierając urwałem z powrotem. Wycierają sie takze przyciski na konsoli srodkowej i włącznika świateł.
~aspire1
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Stosunkowo auto jest bardzo dobrze wykonane - przez czas użytkowania go do drobnych usterek mogę zaliczyć jedynie przetarte przełączniki, przetarła się mata grzewcza fotela na łączeniu, oraz wyrobił się i poluzował napinacz paska klinowego. Do tego jakaś tam korozja.
~Cezar
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Auto ma opinie niezawodnego co zdają się potwierdzać ceny aut używanych które utrzymują się na dość wysokim poziomie. Zszargane opinie mają tylko modele z automatyczną skrzynią, bo to najbardziej awaryjny element samochodu.
~wojtek
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Jezdze autem od 3 lat i oczywiscie bywalem w wrsztatach samochodowych z drobiagami.Wymiana oleju,filtrów.hamulców.No i oczywiscie elementy zawieszenia.Niestety inaczej sie nie da
~Grzesiek
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
porysowana uchwyt kolo przełaczników do szyb - ale jak zauważylem to zmora wszystkich samochodów z grupy VW - mogli by to nareszcie naprawic
~Marcin
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Jak do tej pory brak zastrzeżeń. Wszystko działa. Komputer pokładowy czuwa i wskazuje co trzeba.
~Artur
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
nie wiele samochodów jest tak bezstresowych
~Fevon
Strasznie spaprana elektronika.