Lista ocen Audi A4 B6 Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW 2001-2004 (8) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Nie mam tego autka długo, ale zanim kupiłem dużo naczytałem się o usterkowości tych silników, jednak po zagłębieniu się w każdy inny znajdują się również inne wady. W końcu auto jest tylko autem i w dodatku kilka lat i kilometrów ma już za sobą. Trzeba polować na udany egzemplarz oraz być psychicznie gotowym na ewentualne naprawy.
~Fevon
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Na razie nie mam na co narzekać jedynie termostat mi padł i nie mam pojęcia kiedy był wymieniany rozrząd więc i tak muszę to zrobić a termostat wliczony jest w zestaw. Sprzęgło łatwo zakatować jak ktoś lubi sobie wystartować z miejsca na 4 buty :D
~aspire1
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Jeśli coś się popsuje to jest drogo - 'wielowahacze', podpora wału, hydropopychacze z wałkami rozrządu, dwumas, pompa wtryskowa. Nawet sama wymiana rozrządu to 2-2,5 tys. Po prostu trzeba o to auto dbać!
~Bufeo
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Miały sie wycierać wałki rozrządu i każdy straszył mnie że lada chwila padnie pompa wtryskowa...Nic takiego sie nie stało. Samochód nigdy mnie nie zawiodł i nigdy nie zaskoczył usterką.
~Cezar
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Poważne usterki zdarzają się niezwykle rzadko i trzeba mie pecha i trafić na mocno zaniedbany samochód. Drogi jest rozrząd w tym samochodzie - ok 2,5tys zł.
~wojtek
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Dla mnie powazniejsze usterki to wymiana alternatora i brak komunikacji z bazą (pedał gazu) odmówil posluszenstwa
~Artur
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
żadko coś sie psuje ... ale jak sie psuje to drogie naprawy i mało dobrej jakości zamienników
~Grzesiek
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
jak się dba i jeżdzi normalnie to co w takim aucie może się dziać??wszystko jak najbardziej wpożądku
Audi A4 B6 Avant