Lista ocen Audi A4 B6 (250) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 359 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mat
Cabrio 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
Polecam kupno auta ze sportowymi fotelami, bądź recaro. Mimo, że zauważalnie twardsze na dłuższe wojaże jak znalazł. Kręgosłup, ramiona odpoczywają. Człowiek wysiada z auta niezmęczony i nie odczuwa pokonanego dystansu. W środku dla kierowcy i pasażera z przodu wystarczająco miejsca. Z tyłu nieco gorzej. Ale nikt nie będzie się czuł \"ukarany\" nawet podczas 1000km trasy. Oczywiście jeśli nie ma więcej niż 180cm wzrostu. Podłokietnik i...
~Eryk
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
No co tu powiedzieć o przestrzeni, chłop 185cm z kobitą i dwójką dzieci narzekać nie będą. Chłop biorąc swoich kumpli na krótszą lub dłuższą przejażdzkę narzekać też nie będzie - kumple też nie powinni - no chyba, że mają po 210 wzrostu. Powiem więcej - nawet czasem kiedy temperatura, słaby sen lub ewentualnie alkohol zetną z nóg dwóch chłopów to wystarczy złożyć tylne siedzenia, a chłopy mogą sobie spokojnie spać - nawet poducha niepotrzebna!
~Tito
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
No i tu się można zawieść biorąc pod uwagę gabaryty auta. Miejsca z przodu jeszcze jest w miarę o tyle z tyłu już przy 4 osobach dorosłych jest ciasno. 5 osób to by była męczarnia. Bagażnik kombi też nie rozwala przepastnością. Miałem wcześniej Paseratti B5 FL i po przesiadce czuję ciasnotę. To jedyny mankament poważniejszy w tym aucie dla mnie. A6 już jest dla mnie za wielkie i nie ma tak ładnej linii jak A4.
~przemo1024
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Jak na ta klase samochodu bylem bardzo negatywnie zaskoczony. Jednak widzialy galy co braly. Skusilo mnie zestawienie innych pozytywow, ktore zawazyly nad zakupem pojazdu. Z przodu miejsca jest wystarczajaco przy moim 182cm wzrocie. Z tylu dosc ciasno gdy kierujacy i pasazer obok sa podobnego wzrostu. Ilosc miejsca porownuje z VW Passatem, stad moze zbyt surowe podejscie sytuacyjne ;-P
~Daek
Avant 1.8 T 163KM 120kW
W tej kwesti już pisałęm u góry. mianowicie trochę mało miejsca dla kierowcy na szczerokość.Siedziska u mnie są chyba od s line bo są jakby trochę kubełkowe i dlatego w trasie nie są super konfortowe. tam gdzie jest konsola obsługi akurat mam kolano i w spodniach dzinsowych przy dłuższej trasie od opierania trochę boli. Teraz się przyzwyczaiłem ale wcześniej mnie to irytowało.
~Picek
Sedan 1.9 TDI quattro 130KM 96kW
Z przodu można się rozłożyć jak zwłoki w bagażniku. Z tyłu jest trochę gorzej, ale przy odpowiednim dostosowaniu foteli 4 pasażerów przewieziemy względnie komfortowo, dla 5 to będzie trochę cierpienie, ale da się, już próbowałem. Bagażnik jest OLBRZYMI. Na wyjazd z kumplami na chodzenie po górach zapakowaliśmy się w 5 osób i na wierzch jeszcze rzuciłem gitarę.
~smuggler
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Bardzo wygodnie, ale niestety niezbyt przestronnie. Na tylnej kanapie miejsca jest mało a i bagażnik też nie grzeszy pojemnością. Plus za wykończenie i kształt bagażnika. Materiały użyte do wykończenia kabiny są super, ale strasznie rozczarowuje łuszczący się lakier w przełaczników. Wszystko zmontowane jest bardzo starannie, ale wydaje mi się, że w e46 jest lepiej
~mb5
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
auto nie jest za duzo w srodku ale za to jak sie siedzi w srodku to wydaje sie ze wszystko zostalo tak zaprojektowane aby bylo pod reka , kierowca napewno nie moze narzekac na pozycje za kierownica i brak miejsca , gorzej jest z tylu ale nie jest zle , niekotrzy oczekuja od tego samochodu zeby byl limuzyna a to jest samochod nie za wielkich rozmiarow tlyko bardzo dorbze wykoncozny
~Bart12
Sedan 1.6 i 102KM 75kW
Przestrzen wystarczajaca. Dla osob o wzroscie podobnym do mojego(178cm) mysle ze ok. Bez problenow autem komfortowo moga podrozowac 4 osoby sredniego wzrostu nawet w dlugie trasy. Bagażnik dosyc duzy i o regularnych ksztaltach. Jedynym minisem w moim aucie jest brak skladanej tylnej kanapy ale to juz zalezy od wyposazenia danego auta
Dziennik kosztów dla Audi A4 B6
7,8
11,5
13,4
~MarekMarecki
Avant 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
Szukacie VANa? To kupcie VANa. Auto pozwala na bardzo wygodne podróżowanie 4 osobom, nie jest to salon na kołach ale jak ktoś szuka więcej miejsca to tak jak napisałem wyżej - niech sobie kupi VANa. Kierowca i pasażer mają pełen komfort. Osoby powyżej 190 cm wzrostu mogą mieć z tyłu nieco za mało miejsca na nogi.