Lista ocen Audi A4 B6 (32)

~nakiel123
Avant 1.8 T 150KM 110kW
Dobry wóz mimo swoich lat, można by się czepiać że pobiera go lekko rdza, ale czego oczekiwać od 21 letniego samochodu. Silniki benzynowe praktycznie wszystkie są okej z najlepszych to oczywiście 1.8T w połączeniu z napędem Quattro i instalacją gazową, samochód idealny do jazdy codziennie Z większych minusów to elektryka, przecierające się nagminnie kable w wiązce drzwi to udręka, lecz jest na to sposób, przedłużenie kabli i wyjście z...
~Pawel
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
Silnik - doskonała jednostka, która przy niezłych osiągach bardzo mało pali. Mój egzemplarz po 10 latach ujeżdżania ma ciśnienie od 12 do 13 atmosfer na gar. Turbo bezawaryjne - wydmuchuje mi prawie 1,5 bara (postój). Oczywiście auto reguralnie serwisowane. Mankamentem jest skomplikowany układ termostatu. Nie jest to rakieta ale do normalnej codziennej jazdy wystarcza - mało pali (ponizej 10 l gazu na stagu 300) i jest bezawaryjny. (Silnik)
~FMS
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
Świetne auto, zapewniające wystarczające osiągi przy naszych warunkach drogowych. Naprawdę warto było i nie żałuję.
~Jas
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
Ogtólnie jak na 7 letnie autko prezentuje się dobrze i może przykuwać oko.
~WujaszekWito
Avant 1.8 T 150KM 110kW
Na miasto mocy zupełnie wystarczy, ładnie się wkręca na obroty. Po wymianie układu wydechowego na,, głośniejszy,, daje jeszcze lepsza frajdę z jazdy. Wystarczy wymieniać olej i filtry. Żadnych zastrzeżeń. (Silnik)
~darek9341
Avant 1.8 T 150KM 110kW
To dobre auto. Mocny punkt to silnik 1.8T, skrzynia i blacharka. Dbałość o detale. Fajne światła xenonowe. Minus za za niskie zawieszenie S-Line jak na polskie drogi. Ciasnote w środku. Trudne wsiadanie. Wycierające się przyciski. Umiarkowanie wygodne fotele (sportowe). Spalanie LPG. Oszędnie na trasie 9L. Mieszane 10-11L. Na krótkich trasach 13L i więcej. Ogólnie pali gazu jak moje stare 1.6 ale masa i moc dużo wyższa!
~Paweł
Avant 1.8 T 150KM 110kW
polecam. jak dotąd moje najlepsze auto a miałem ich już kilka.
~ciezki@op.pl
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
autko jest szybkie ale nie bardzo szybkie,fajne do jazdy ale nie jakies nadzwyczajne. bardzo jest fajna sylwetka ktora bardziej mi sie podoba niz w betce 3, ale to moja opinia.
~pstopaj
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
wyglad i jakos - super. wkurzaja drobiazgi jak latwo wycierajace sie materialy wnetrza auta oraz awaryjnosc drobiazgow.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B6
7,8
11,5
13,4
~Krzychu 20 lat .
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
Elastyczny i dynamiczny - idealny kompromis między spalaniem a osiągami . (Silnik)