Lista ocen Audi A4 B6 (78)

~radek
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Auto b.d. wykonane, komfortowe, przyspiesza poprawnie. Prezentuje się świetnie i ma ponad czasową linię , dobrze trzyma cenę . Regularnie serwisowane odwdzięczy się bezproblemową jazdą.
~Arek WLKP
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Ogólnie fajne,pojemne,ciche autko.Nie sprawdzi się do jeżdżenia po samym mieście. Ktoś napisał w opinii w całokształ że cieszy się że ma benzynę a nie diesla,że nie ma dwumasa(masz,chyba że przerobione na zwykłe koło),że nie ma pompy(a co Ci leje paliwo?),że nie ma wtryskiwaczy(z węża leci? ;p ).W benzynie dużo taniej :) Dwumas około 1500zł,wtryskiwacz to około 100...itd.Paliwo może i droższe,ale jeździ się spokojniej :)
~BrT
Avant 2.0 20V 131KM 96kW
Auto jest świetne. Niezawodne i przyjemne w eksploatacji. Każda przejażdżka o przyjemność dzięki super zestrojonemu zawieszeniu. Układ kierowniczy jest bardzo precyzyjny i daje nam na tyle informacji zwrotnych że doskonale wiemy co dzieje się z przednimi kołami. Silnik doskonale radzi sobie z gazem. Posiada fantastyczną skrzynie biegów. Najprzyjemniejszy manual jakim jeździłem.
4,1
~Jaro
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Poza kilkoma mankamentami auto oceniam pozytywnie. Polecam dla osób lubiących spokojną jazdę. Spalanie do przyjęcia trasa do 90 km 7L, 140 km autostrada 8,5 L. Miasto około 10-12. Spokojna jazda. Planuję zakup drugiego takiego ale z silnikiem 1.8T
~Przemysław
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Bardzo przyjemne auto, świetnie się prowadzi, silnik 2.0 ALT jest supet nic się nie psuje, a co do tych którzy piszą o braniu oleju to u mnie i u znajomych nie ma z tym problemu. Po prostu zasadą jest kupowanie z głową a nie kupowanie złomu zajechanego a potem nawalanie, jak z każdym samochodem trzeba o niego dbać i tyle najlepszy się zepsuje jak ktoś nie dba a nie dbanie nie kończy się tylko na opłatach i tankowaniu, jak ktoś nie ma pojęcia o...
~Jameson
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Jakoś wykonania i komfort podróżowania oceniam bardzo wysoko. Automat bezstopniowy Multitronic rewelacja.
2,7
~Świebodzice
Avant 2.0 20V 131KM 96kW
Auto jest pomyłką konstrukcyjną, awaria goni awarię czasami występują seriami albo równolegle ... obiegowe opinie o Audi to ściema
3,5
~Michał
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Całokształt całkiem ok, ale powyżej 250 tyś km zaczynają się problemy. Przy 180 kk zaczął brać olej (1L/1000km) przy 280 kk wymieniłem silnik, przy 290 kk wymiana sprzęgła i koła dwu-masowego (tutaj uwaga - mimo, że to benzyna posiada koło dwumasowe), podrapane plastiki to już standard - na szczęście da się kupić tanie zamienniki i dość łatwo je wymienić. Ogólnie koszt utrzymania dość niski do momentu aż nie trzeba wymieniać silnika itp......
3,4
~Michał
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Miałem niefortunny silnik 2.0 ALT i bardzo zraził mnie do marki Audi. Nie rozumiem jak taka firma mogła tak popsuć silnik, co prawda przy mojej jeździe średnio auto paliło mi 10l/100km ale nadrabiało dolewanie oleju do silnika. Wygląd i komfort rewelka. Kupił bym te auto jeszcze raz ale z innym silnikiem. Odradzam 2.0 ALT!!!
~yanek
Avant 2.0 20V 131KM 96kW
bardzo pozadne auto, choc dosc drogie, zarowno w zakupie jak i utrzymaniu przy zalozeniu ze korzystamy z ASO.