Lista ocen Audi A4 B6 (263) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 299 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Audi A4 B6
Skrzynia o dobrze dobranych przełożeniach (6 bieg.),płynność prowadzenia drążka mogłaby być precyzyjniejsza i lżejsza, poprzednie stare audi 80 b4 tdi pod tym względem było lepsze. Ogólnie bardzo udana skrzynia biegów, wymagająca przyzwyczajenia i wprawy.
~jaca
Audi A4 B6
od samego poczatku uzytkowania problemy z haczeniem 2 przelozenia-zima trzeba sie silowac z wlozeniem 2 biegu, w sporze sadowym Audi uznalo ta usterke jako wade fabryczna, ponadto kilkukrotnie wymieniano na gwarancji tzw. przesuwki ale z krotkotrwalym efektem
~phantom23
Audi A4 B6
Niestety ocena w tym przypadku jest spowodowana zapewne tym indywidualnym przypadkiem, ale jednak. Dwa razy naprawiana skrzynia potem wymieniona zostala na nową, ale do końca (34 tyś. km) z drugim biegiem były problemy. Przykra sprawa!
~P
S4 Sedan 4.2 V8 344KM 253kW
Audi A4 B6
Baaardzo żadko zdaży się twarda zmiana na wyższy bieg, przy redukcji raczej prawie wogóle. Ale to dużo automatów tak ma, nie zawsze oznacza że nie polatamy. Ja tak już objeździłem ponad 20tys i jest bez zmian na gorsze.
~Eryk
Audi A4 B6
Skrzynia biegów również bez żadnych problemów. W audi uwielbiam to jak z drugiego na trzeci bieg gałka zmiany biegów praktycznie leci sama jakby wiedziała sama gdzie ma w danym momencie trafić. Mechanicznie - bezproblemowo.
~AsN
Audi A4 B6
Multitronic - wbrew obiegowym opinią bardzo wygodna, szybka i niezawodna skrzynia JEST TYLKO 1 WARUNEK - oryginalny przebieg i właściwy serwis.Uu mnie ponad 200 tys ORYGINALNEGO przebiegu, serwis w ASO i bez problemów.
~czarnny
Audi A4 B6
masakra. nigdy nie wiedziałem czy coś się jej stanie i dojadę do celu. na szczęście dojechałem do celu i sprzedałem to auto. przy 100tys. wymiana komputera, przez cały okres użytkowania coś chrobotało w skrzyni.
~kamboa4
Sedan 1.8 T quattro 190KM 140kW
Audi A4 B6
W moim aucie jest manual 6-stopniowy, jest dosc precyzyjny, ale trzeba sie do niego przyzwyczaic, czasem ruszajac ostro spod swiatel \"dwojke\" trzeba \"wbic\" dosc ostro. Nie wiem czy tylko w moim egzeplarzu czy kazde tak ma.
~Simon
Audi A4 B6
ja chyba trafiłem felerny egzemplarz. Od zawsze skrzynia chodzi ciężko. Dwójka i trójka wchodzą z oporem bez względu czy to zima czy lato (oczywiście w zimie problem się nasila). Moi mechanicy mówią, żeby nie ruszać :)
~Grzesiek
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Audi A4 B6
Ja posiadam tiptronick - jestem bardzo zadowolony - kiedyś byłem prtzeciwnikiem automatu ale teraz tylko automat jeszcze jak istnieje możliwość przełączania recznie - to co chcieć więcej - tylko czerpać przyjemność z jazdy