Ocena kierowcy - Audi A4 B6 S4 Sedan

prnit, 14 lat temu
Silnik 4.2 V8 344KM 253kW
Rok produkcji 2004
Audi A4 B6 S4 Sedan 4.2 V8 344KM 253kW 2002-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : Elastycznosc tej 4,2 V8 zdumiewa mnie do dzis.
Auto ma swoje minusy takie jak wysokie spalanie, reszta naprawde jest Super..nie ma sie do czego przyczepic..auto ma 5.1 do 100kmh, elastycznosc jak w dobrym dieslu, na kazdym biegu mozna sie niezle pobawic, auto swietnie wyglada i tak jezdzi..nie jest to taki prawdziwy scigacz jak evo albo subaru ale moze na swiatlach pokazac pazur do tego jest bardzo wygodne i mozna nim jechac w dluzsza trase, jest cicho, wygodnie i luksusowo..nawigacja, telewizja, swietny sprzet Audio, staly naped na 4 kola...auto jest szybsze od 99% aut na polskich drogach..czasem zdarzaja sie mocniejsze auta takie jak audi Rs4, M5 czy lexus IsF 420 ktory mi ostatnio pokazał ze jednak moc robi swoje..ale S4 to swietne auto na nasza codzienna pogode Polska czyli duzo deszczu, sniegu, błota..tam gdzie S4 cały czas przyspiesza inne nawet mocniejsze auta tylko mielą kołami. Ogolnie jestem z auta b. zadowolony..jedyne co przeraza to wysokie spalanie ale to V8 wiec trzeba sie tego spodziewać
Słychać tylko pomruk 8 cylindrów, w srodku cicho, kultura pracy na 5, elastycznosc jak naprawde mocnym dieslu..na trasie mozna wbic 6 bieg i jechac na nim od 60kmh go 250kmh
Zadnego charczenia, płynnie zmienia biegi, normalna skrzynia Audi...taka 4+
Auto świetnie trzyma się drogi, stały napęd na 4 koła pracuje bez zarzutu, zawieszenie jest tutaj utwardzone ale i tak komfort jazdy jest, trzeba tez pamietac ze auto jezdzi na 18\'\' felgach..na niektore ulice to sie nie nadaje ale oryginalne 18\'\' sa bardzo mocne i na razie mimo roku na Polskich drogach sie nie pogieły.
Standardowo jak w Audi A4, Passacie itd..ta sama klasa wiec raczej jest normalnie lub dobrze.
Wiadomo Audi A4, wszystko zaplanowane z głową..trudno sie do czegos przyczepic.
Standard Audi A4..nie ma co wiecej pisac.
Tak samo jak wyżej, wszystko OK.
Jak na takie auto wyciszenie jest dobre, mimo 344KM w aucie jedzie sie jak normalnym Audi A4..nie jest to ryczace Evo czy jakaś głosna fura...jest cicho i spokojnie.
NO temat benzyny i spalania nalezy najlepiej przemilczec...auto pali duzo..ale niestety V8 i 4,2 litra robia swoje..do tego naped stały quattro ktory tez musi swoje wziąść...ja sie jednak nie przejmuje..nie jezdze duzo tym autem wiec nie wydaje tak b. duzo na paliwo...ale trzeba sie przygotowac na zuzycie jakie podaje bo sa to prawdziwe dane a nie jakies glupoty katalogowe.
wszystko napisałem wyzej..Ogolnie auto polecam dla osob które chcą b. szybkiego, wygodnego auta ktorym mozna jezdzic na codzien i ktorym mozna wyskoczyc na tor od czasu do czasu bo zawieszenie, silnik i hamulce pozwalają na wiele zabawy.
Na razie nic sie nie dzieje.
Na razie nic sie nie dzieje..to Audi A4..wiec nie spodziewam sie wiekszych awarii, mialem juz kilka Audi w swoim zyciu i mimo ze auto nie jest super bezawaryjne jak np. hondy czy inne japonskie auta to jednak ceny czesci do grupy VW/Audi sa naprawde normalne i z tym problemu nie mam zadnego.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 4.2 V8 344KM 253kW [l/100km]

17,5