Lista ocen Audi A4 B6 Sedan (116) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 208 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Picek
Sedan 1.9 TDI quattro 130KM 96kW
Z przodu można się rozłożyć jak zwłoki w bagażniku. Z tyłu jest trochę gorzej, ale przy odpowiednim dostosowaniu foteli 4 pasażerów przewieziemy względnie komfortowo, dla 5 to będzie trochę cierpienie, ale da się, już próbowałem. Bagażnik jest OLBRZYMI. Na wyjazd z kumplami na chodzenie po górach zapakowaliśmy się w 5 osób i na wierzch jeszcze rzuciłem gitarę.
~Bart12
Sedan 1.6 i 102KM 75kW
Przestrzen wystarczajaca. Dla osob o wzroscie podobnym do mojego(178cm) mysle ze ok. Bez problenow autem komfortowo moga podrozowac 4 osoby sredniego wzrostu nawet w dlugie trasy. Bagażnik dosyc duzy i o regularnych ksztaltach. Jedynym minisem w moim aucie jest brak skladanej tylnej kanapy ale to juz zalezy od wyposazenia danego auta
~1908
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Tutaj trochę jest już gorzej, mam na myśli pasażerów siedzących z tyłu. Jestem kawał chłopa i osoba siedząca tuż za ma bardzo mało miejsca. Jestem zmuszony do częstego przesuwania fotela w momencie kiedy w aucie są 4-5 osób. Największym minusem jednak są nieskładane tylne siedzenia. Najwieksza wada tego auta jak dla mnie.
~Pawel
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
Kierowca i pasażer nie mogą narzekać. Minusem jest szeroki kokpit, ale za to świetnie wygląda nawet po latach. Z tyłu jest nieco gorzej. Dla dwójki moich dzieci miejsca jest az za duzo ale dorośli z tyłu cierpią. Przy skórzanej kanapie latają po wnętrzu na każdym zakręcie.
~damian
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
bardzo duzo miejsca nienarzekam aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
~Jarek
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
dla kierowcy i pasazera z przodu ok. tyl tylko dla dzieci,nie wiem jak inni sie tam miszcza w trojke.polecam tylko sportowe siedzenia nawet dla samego wygladu te standardowe sa okropne nie wspomne o tapicerce ktora przypomina material na worki....:)
~Edward
Sedan 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Po tylu kilometrach w tym aucie nie powiem złego słowa. W BMW E90 duzo ciaśniej dlatego zmieniłem. Siedzenia sie składają a bagażnik mieści 4osoby na 2tyg wakacje. Sam otwór załadunku mógłby byc większy o pare cm.
~Arek WLKP
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Każdy znajdzie dla siebie odpowiednią pozycje czy to za kółkiem czy jako pasażer.Bagażnik mieści wózek i zostaje jeszcze miejsce,a to było najważniejsze kryterium ;p Z tyłu nie siedziałem,ale żona zadowolona gdy jedziemy z synkiem :)
~yamaha54
Sedan 1.9 TDI PD 101KM 74kW
Dla kierowcy i pasażera miejsca jest dużo (mając 1.80 i jadąć z pasażere 1.85 i słusznej postey nie przeszkadzamy sobie. Z tyłu 3 dorosłe osoby tez maja trochę luzu i wcale nie muszą to być osoby o szczupłej sylwetce.
~krajc
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
z przodu nie narzekam, jedynie boli noga prawa od źle wyprofilowanej konsoli środkowej. Mam 193 cm więc za mną z tyłu już nikt nie usiądzie. Miejsca bardzo mało z tyłu. Dużo mniej niż w samochodach z niższej półki.
Audi A4 B6 Sedan