Lista ocen Audi A4 B6 Sedan (81) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 238 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lgwozdz
Sedan 1.9 TDI PD 101KM 74kW
Audi A4 B6
Jak na samochód tej klasy (z tym silnikiem) jest doskonale. Do 130hm/h jest dobrze przy 160 hm/h hałas jest uciążliwy. Tyle jeśli chodzi o silnik. Szum powietrza wokół lusterek jest słyszalny od 110km/h ale uciążliwy staje się od 140km/h. Wyciszenie podwozia znakomite. Pomagają przy tym tkaniny w nadkolach eliminujące dźwięki podczas wjeżdżania w kałuże czy przejazdu po kamieniach.
~artur_mi
Audi A4 B6
Od podłogi głośno, ale to wina kijowych opon. Przy ywższych prędkościach nie ma gwizdów świstów. Osłona silnika ma uwalone uchwyty. Hałasuje przy niższych prędkościach(myslałem, że to dźwięk ze skrzyni, ale znalazłem przyczynę) paski do kabli szybko się urywają i najlepiej drutem złapać.
~killer1
Sedan 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Audi A4 B6
Diesel na pompowtryskiwaczach;) Zimny jest głośny, nagrzany lepiej. Nie liczyłem na doskonałe wyciszenie, a poziom hałasu w kabinie nie utrudnia słuchania muzyki czy konwersacji. Ok 180 km/h jest troszkę głosniej w kabinie, ale to dopiero ok 180 km/h;)
~Picek
Sedan 1.9 TDI quattro 130KM 96kW
Audi A4 B6
Auto chodzi głośno - to wynik trochę tego że mam wydech do wymiany, a trochę dlatego, że to po prostu stara konstrukcja. Kabina jest jednak wzorowo wyciszona i widać kosmiczną różnicę po otwarciu drzwi z włączonym silnikiem.
~Erni
Audi A4 B6
Do 120km/h nie czuć prędkości w ogóle.. jadąc 90-100 zaczynam sie nudzić bo nic sie nie dzieje, nic nie slychac.. Przy 150km/h i wzwyż czuć już dość znacznie prędkość, opory wiatru, dźwięk silnika
~mariusz95r
Sedan 1.6 i 102KM 75kW
Audi A4 B6
Tutaj dla inżynierów z VW należą się brawa. Kilka razy próbowałem odpalić odpalony silnik , jest tak cichy. Słyszalny dopiero od 4000 obr/min. Wygłuszenie od wiatru mega.
~Pawel
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
Audi A4 B6
W tym silniku i tej skrzyni jest naprawde dobrze. Prędkości nie są odczuwalne i to może być niebezpieczne. 100 km/h to w tym aucie spacer - w mieście można się zanadto rozhuśtać.
~kamil_radom
Audi A4 B6
co tu dużo pisać w porównaniu do do mojego poprzedniego samochodu wyciszenie jest doskonałe. Słychać tylko cykanie dieselka i płyty CD w schowku:)
~Krzysiek
Sedan 3.0 quattro 220KM 162kW
Audi A4 B6
Silnik i hałas powietrza średnio. Audi powinno być cichsze. Na szczęście silnik tak brzmi, że cieszysz się, że nie jest tak dobrze wyciszony...

Usterki Audi A4 B6

Audi A4 B6 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~AJ
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
Audi A4 B6
silnika nie slychac chyba ze przy bardzo wysokich obrotach zaczyna mi szumiec w drzwiach pasazera i kierowcy ale to juz chba czas na wymiane uszczelek
Audi A4 B6 Sedan