Lista ocen Audi A4 B6 Sedan (166) - Całokształt

Na liście zabraknie 158 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~alig8or
Sedan 1.8 T quattro 163KM 120kW
Audi A4 to poprostu vw passat ze znaczkiem audi na masce rozniacy sie jakoscia wyposazenia. Silnik 1.8T quattro (A4 B6) dysponuje odpowiednia moca przy zadawalacym spalaniu, lecz silnik nie nalezy do "rajdowcow" bo jest to zwykle 4-cylindry na turbinie ktora zyluje caly silnik. Warto pamietac o wczesniejszej wymiania paska i uwazac na przegrzania, termostat przy 100tys jest dosc czesta objawa. Szkrynie automatyczne (CVT) w tym modelach naleza...
~Przemysław
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Bardzo przyjemne auto, świetnie się prowadzi, silnik 2.0 ALT jest supet nic się nie psuje, a co do tych którzy piszą o braniu oleju to u mnie i u znajomych nie ma z tym problemu. Po prostu zasadą jest kupowanie z głową a nie kupowanie złomu zajechanego a potem nawalanie, jak z każdym samochodem trzeba o niego dbać i tyle najlepszy się zepsuje jak ktoś nie dba a nie dbanie nie kończy się tylko na opłatach i tankowaniu, jak ktoś nie ma pojęcia o...
~Michał
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Całokształt całkiem ok, ale powyżej 250 tyś km zaczynają się problemy. Przy 180 kk zaczął brać olej (1L/1000km) przy 280 kk wymieniłem silnik, przy 290 kk wymiana sprzęgła i koła dwu-masowego (tutaj uwaga - mimo, że to benzyna posiada koło dwumasowe), podrapane plastiki to już standard - na szczęście da się kupić tanie zamienniki i dość łatwo je wymienić. Ogólnie koszt utrzymania dość niski do momentu aż nie trzeba wymieniać silnika itp......
~Arek WLKP
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Ogólnie fajne,pojemne,ciche autko.Nie sprawdzi się do jeżdżenia po samym mieście. Ktoś napisał w opinii w całokształ że cieszy się że ma benzynę a nie diesla,że nie ma dwumasa(masz,chyba że przerobione na zwykłe koło),że nie ma pompy(a co Ci leje paliwo?),że nie ma wtryskiwaczy(z węża leci? ;p ).W benzynie dużo taniej :) Dwumas około 1500zł,wtryskiwacz to około 100...itd.Paliwo może i droższe,ale jeździ się spokojniej :)
~AudiFanatyk
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Samochód używam raczej na krótkich dystansach ale sprawdził się także w długich trasach. Ma niezwykle komfortowe siedzenia, pompowaną poduszkę pod odcinek lędźwiowy kręgosłupa co jest bardzo przydatne w długich trasach szczególnie dla osób z problemami z kręgosłupem. Spalanie mogło by być nieco niższe ale nie ma co narzekać. Dynamika bez zastrzeżeń. Troszkę wcinał olej (Castrol) ale po wymianie na Liqui Moly uspokoił się.
~Eryk Graczyk
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
powiem tak w chuja se lecicie z tymi osiągami, na wsi z kumplami zapierdalałem 215 a jest napisane że max 210 no kurwa panowie nie można dawać jakiemuś bodziowi auta do pomiaru prędkości jak sie cyka gazu dojebać, wszystko spoko ale te osiągi skłamane i gdzie 9,9 sekundy do setki panowie wy chyba z gipsem w bagażniku na budowe przez dziury zapierdalaliśta albo cud wie co do 100 tak o idzie.
~Kamil
Sedan 2.4 V6 170KM 125kW
Autko naprawdę fajne jeździ nim się super trochę duże koszty utrzymania, duże spalanie ale naprawdę opłaca się... Dużo osób narzeka na skrzynie automatyczną jeżeli się o nią dba wymienia co 60 tys. Olej i nie jeździ się cały czas na wciśniętym do końca gazie w podłodze to jest naprawdę super. (Mnie jeszcze nie zawiodła) 170 koni wystarcza żeby już normalnie przyspieszyć, wyprzedzić bez strachu.
~AJ
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
Jestem zadowolony z tego auta jest niezawodne i nie ma z nim zadnych problemow. Ide odpalam i jade. Oczywiscie ma juz swoje lata i przebieg i konieczne sa niektore wymiany jak uszczelki czy zarowki itp. ale to jest nie do przeskoczenia. auto o duzej mocy dla opanowanych ludzi zbiera sie naprawde imponujaco nawet na 5 biegu. mnie oczarowal ten samochod wielkie poklony dla konstruktora.
~artur_mi
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Audi nigdy mi się nie podobało. Kupiłem z rozsądku i nie żałuję wyboru mimo bolączek podanych w ocenie. Auto ma swoje wady i zalety. Bardzo małe spalanie i duży moment obrotowy(285 Nm przy 1750–2500 obr./min). Na swoje lata do perfekcji mu daleko. Powoli rozglądam się za większym(przestrzeń ładunkowa), ale A4 podwyższyło poprzeczkę przy wyborze kolejnego i nie będzie łatwo.
~Mechanik555
Sedan 1.6 i 102KM 75kW
Samochód jest wart swojej ceny. Zaskoczyło mnie najbardziej zawieszenie które jest dosyć mocne porównując inne marki. Silnik dynamiczny mimo to że posiadam lpg. Polecam osobom które nie boją się jeździć dużymi samochodami oraz muszę też wyjechać na nieco słabszej jakości drogi. Silnik jest znakomity mimo dużego przebiegu, nie ma najmniejszego śladu korozji mimo że ma 10 lat.
Audi A4 B6 Sedan