Lista ocen Audi A4 B6 Sedan (116) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 208 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cookiem95
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Mam 196 i szczerze powiem że za kierowcą nie zostaje zbyt wiele miejsca, problem jest w tym że kluczyk jest w kierownicy i nie można bliżej się podsunąć bo wadzi o nogę. W B8 problem znika.
~Grzegorz
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Podobno troche malo miejsca z tylu, ale ja jezdze zawsze z przodu wiec jest OK. Moje dzieci nie narzekaja, wiec jest OK. Ojciec jak niekiedy jedzie z nami z tylu to mowi ze malo miejsca nad glowa ma.
~Erni
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Mam 180cm normalna budowa ciała 82kg i jest OK.. dla ludzi o normalnej budowie miejsca w sam raz, nogi nie cierpną, jedzie się swobodnie.. Z tyłu nie siedze ale mogłoby być ciut wiecej miejsca na nogi
~lgwozdz
Sedan 1.9 TDI PD 101KM 74kW
Dla kierowcy i pasażera - super. Dla pasażerów na tylnej kanapie nie jest źle. W moim przypadku nawet dobrze (mam 178cm wzrostu). Trudno spodziewać się tutaj miejsca jak w A8 Lang.
~nie podam :)
Sedan 1.6 i 102KM 75kW
Mam 180 cm i nie mogę na nic narzekać. Z tyłu jest dość dużo miejsca, ale jeśli będziecie chcieli tam posadzić 3 dużych pasażerów - będzie gorzej :)
~Kirbag
Sedan 1.9 TDI PD 101KM 74kW
Po A6 zawsze czuć różnicę in minus ale z racji jazdy tylko we dwie osoby z przodu jest ok. Tył w dłuższą trasę pewnie dla 3 osób ideałem nie jest.
~mateuszsadowski
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Z przodu można ustawić wygodną pozycję, tylko najgorszym problemem jest to, że pasażerowie siedzący za mną mają problem z nogami (mało miejsca z tyłu)
~kamil_radom
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
dla mnie przestrzeń jest idealna. Może nie ma jej za dużo tym bardziej z tyłu ale jest przyjemnie i przytulnie a liczy się komfort dla kierowcy:)
~siroff
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Nie jestem ogromnym facetem więc nie narzekam, co prawda osoby powyżej 1.90 cm z tyłu no i nawet z przodu pewnie mieli by troszkę gorzej
Dziennik kosztów dla Audi A4 B6 Sedan
8,3
11,7
10,9
~Kelis
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
z tyłu troche za mało miejsca dla dość wysokich pasażerów, auto niby 5 osobowe ale ni chciałbym jechać jko ta 5 na środku na tynlej kanapie..
Audi A4 B6 Sedan