Lista ocen Audi A4 B6 Sedan (109) - Widoczność

Na liście zabraknie 215 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jaro
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Jestem niski i nie widzę ilę jeszcze mogę podjechać przyp parkowaniu. tyłu do parkowania też kiepsko się ocenia, szyba tylna jest wysoko. Podczas jazdy jest bardzo dobra widoczność.
~Tomaldo
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
Ponieważ jestem dość wysoką osobą, słaba widoczność przez tylną szybę ( trochę za bardzo zadarty do góry tył ) nie przeszkadza tak bardzo .
~Sławek j-ow
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Po roku jazdy tym autem, przód wyczuty na milimetry tył, po 4 latach potrafiłem zostawić metr miejsca z tyłu więc troszkę słabo wyczuwalny.
~kamil_radom
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Wybrałem cztery gwiazdki dla tego że jak dla mnie widok z przodu jest dobry mimo że z tyłu jest słaba widoczność ale pamiętajmy że mamy jeszcze lusterka:)
~Michał
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Bardzo komfortowy samochód. Nie jest to to samo co w B8 ale na tak stary samochód nic trzeszczy, nic nie piszczy.
~Cookiem95
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Na felgach 16 komfort był ok, po zmianie na 17stki(225/45) zrobiło się twardziej ale za to na trasie jak przyklejone.
~mateuszsadowski
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Największym minusem jest widoczność z tyłu podczas parkowania. Przydałyby się czujniki parkowania, których nie posiadam.
~Lechu
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Słaba widoczność przy cofaniu, zupełnie nie widać tyłu jedynie lusterka, ale ciężko wyczuć gdzie się kończy zderzak.
~Erni
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
przód OK, tył OK tylko na boki po ukosie w tył jak patrzymy to szerokie słupki przeszkadzają trochę..trzeba 2razy sprawdzić
~Kelis
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
prawe lusterko boczne jest do kitu, widoczność ograniczaja tez na krzyżówkach dość znacznie szerokie wszystkie słupki
Audi A4 B6 Sedan