Lista ocen Audi A4 B6 Sedan (166) - Całokształt

Na liście zabraknie 158 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Misiek.
Sedan 1.8 T 190KM 140kW
Super auto za niewielki pieniądze. Silnik 1.8T 190KM BEX, znakomicie nadaje się pod instalację lpg. Super zawieszenie, wykończenie wnętrza które po 11 latach użytkowanie nie ma śladu zużycia. Samochód wewnątrz wyglada nadal świerzo, nic nie trzeszczy, piszczy klasa sama w sobie.
~TAK
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Autko swietne polecam kazdemu kto chce malo wydawac i cieszyc sie samochodem jak dla mnie juz nigdy nie zmienie na inna marke i zostane z audi poniewaz to jest klasa sama w sobie i wbrew obiegowym opinia to calkiem inny samochod niz np vw, seat cz skoda. POLECAM
~Audi fan
Sedan 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Jak za samochód z takim silnikiem i przy tych osiagach i trakcji z full opcja w postaci skórzanej tapicerki z podgrzewanymi fotelami dwu-strafową klimą, ksenonami,ESP napedem quattro i mocnym dieslem i 6 poduszek przy ostrej jeździe i spalaniu ON na poziomie 10 litrów jestem ZA.
~mr.elwood, mr.elwood@gazeta.pl
Sedan 3.0 V6 220KM 162kW
Bardzo dobre auto. Jesli ktos nie chce popisywac sie swoimi dochodami a chce miec auto bardzo szybkie, wygodne, niezawodne a jednoczesnie z klasa - to A4 3.0 jest dla niego. Polecam z dodatkow przede wszystkim reflektory ksenonowe - warto wysuplac te pare tysiecy.
~siekson@wp.pl
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Mam to auto od niedawna i jest prosto z salonu. Moze dlatego jeszcze nie mam problemow z tym samochodem. Na szczegolna pochwale zasluguje silnik 1,9 TDi - 130km. Jest to znakomity kompromis pomiedzy spalaniem i osiagami. Auto jest tez dosc komfortowe i znakomicie wyciszone.
~Jaro
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Poza kilkoma mankamentami auto oceniam pozytywnie. Polecam dla osób lubiących spokojną jazdę. Spalanie do przyjęcia trasa do 90 km 7L, 140 km autostrada 8,5 L. Miasto około 10-12. Spokojna jazda. Planuję zakup drugiego takiego ale z silnikiem 1.8T
~audi 1,9
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Silnik bardzo fajny. Jedyni awaria pompowtrysków (ostatecznie naprawa 400 zł) spowodowała że mechanicy zaczeli wymieniać wiele drogich elementów co kosztowalo 2600 z usterka nie znikała, dopiero trzeci mechanik postawił odpowiednią diagnozę i naprawił auto.
~Adamo
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Samochod spelnil moje oczekiwania tylko gdybym mial troche wiecej pieniedzy to lepszy by byl model 2.0.Prowadzi sie doskonale i sprawia duzo radosci.Teraz zima tez jezdzilem po gorach Schwarzwaldu i spisywal sie wysmienicie.Polecam ten samochod jest super.
~rlencz
Sedan 1.9 TDI quattro 130KM 96kW
jak na razie najbardziej uniwersalne auto jakie miałem , wybrałem diesla ze względów ekonomicznych oraz bym był mniej podatny na prowokacje tych co nie wieżą w siebie i muszą się nieustannie dowartościowywać na szosie,a szczególnie ulicy miasta
~M
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
W sumie nie mam się do czego przyczepić. Auto raz mnie zawiodło (nie chciał odpalić zepsuł się czujnik temperatury wodu, kosztował grosze). Poza tym brak poważnych usterek. Z wiekszych mankamentów auto bralo olej.
Audi A4 B6 Sedan