Lista ocen Audi A4 B6 Sedan (166) - Całokształt

Na liście zabraknie 158 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~konrad_lesniak@yahoo.com
Sedan 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
DOBRE AUTO,DOSC DROGIE,NIEZAWODNE,SUPER ELASTYCZNY SILNIK,W 4 OSOBY SPOKOJNIE 250 NA LICZNIKU I MIEJSCE NA OBROTOMIERZU-NA TA MOC I MOMENT-PALI MALO-POLECAM POROWNANIE DO 1.8T NA PEWNO 2.5TDI GO ZAWSTYDZI
~robert
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
auto jest wykonane z bardzo dobrej jakosci materialow i po 10 latach wyglada jak nowe natomiast nie polecam tego auta z tym silnikiem poniewaz bierze olej i duzo pali
~Torro
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Za dużo sobie liczą za prestiż marki. Auto powinno być perfekcyjne a ma dużo mankamentów. Silnk 4 letni a już odstaje od nowych. Trochę jestem nim rozczarowany.
~ciezki@op.pl
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
autko jest szybkie ale nie bardzo szybkie,fajne do jazdy ale nie jakies nadzwyczajne. bardzo jest fajna sylwetka ktora bardziej mi sie podoba niz w betce 3, ale to moja opinia.
~zbyszek
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
Miałem innej marki auta tej samej klasy i doszłem do wniosku ze jest to bardzo dobry pojazd-potwierdza sie teza o niemieckiej solidności. Pojazd jest zakupiony w kraju i serwisowany
~sekura
Sedan 1.8 T 170KM 125kW
Wymana wszystkich cewek, wymiana łozysk z tyłu, wymiana sondy lambda, uszkodzona klima i zamek tylnej klapy to zbyt dużo jak na takie auto i przy takim przebiegu
~mareklab@yahoo.com
Sedan 1.8 T quattro 170KM 125kW
quattro, bose sound,podgrzewane siedzenia i climatronic najlepsze rzeczy w moim aucie. mocy troszki nie za duzo bo 3.0 ciutke wiecej daje ale moze wstawie chipa i bedzie ok.
~darek
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Bardzo zaluje, ze kupilem ten samochod. Ciagle okradaj z lusterek,halogenow, kolpakow, anten i wszystkiego co wystaje. Powod jedn, te drobiazgi sa potrzebne do aut zwozonych z EU. T
~R#
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
prawie niezawodny- chociaż miałem szczęście ,że cewka spaliła się 1 km od serwisu gdzie mi ją natychmiast bezpłatnie wymieniono /podobno najczęstrze usterki w nowym A4 benz./
~Jameson
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Ogólnie świetne auto. Skrzynia super tylko trzeba olej wymieniać co 60 tys. Komfort podróżowania wysoki. Na minus pobieranie pół litra oleju na każdy 1000 km.
Audi A4 B6 Sedan