Lista ocen Audi A4 B6 Sedan (166) - Całokształt

Na liście zabraknie 158 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~\"Anglik\"
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Samochód kupiłem i użytkowałem ok 2 lata w Anglii. Wygodny, przestronny i dynamiczny. Silnik bardzo ekonomiczny i bezawaryjny. Polecam to auto.
~wielkopolanin
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Świetny wygląd, ten silnik benzynowy nazywają bez wyrazu, moim zdaniem jest po prostu dobry, taki do zwyczajnego użytku, bez szaleństw, ale też nie zamula.
~Gigant
Sedan 1.9 TDI PD 101KM 74kW
Ogólnie Auto Bardzo ładne, bardzo dobrze się prowadzi, wygodne, ładnie wykończone wnętrze, ładna kultura pracy silnika, ekonomiczny. Polecam !!!
~oisac@poczta.onet.pl
Sedan 2.4 V6 170KM 125kW
jestem zadowolony z tego auta.dał bym 5 ale zawsze człowiekowi czegoś brakuje.mi może większego silnika bo do tego już się przyzwyczaiłem.
~wiśnia
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
super autko jeśli następne to naprawdę tylko audi no bo co mam napisać że passat którego szukałem pół roku a kupiłem audi i nie żałuję wieżcie mi
~sebol1982@wp.pl
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
miałem bmw 3 z 2003 roku 1.8 kompletny brak porównania z audi bmw na 2+ audi na 4 w bmw jak i w audi wycierają sie przyciski (masakra)
~Darth giHELLo
Sedan 1.8 T 170KM 125kW
Jazda tym samochodem to poezja, wspaniałe przyspieszenie, świetne trzymanie na zakrętach, jakość wnętrza. Sporadycznie zdarzają się ustaerki
~remiszek
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
wszystko wspaniale tylko ta cena i niestety prawda jest tak masz auto i masz Audi ale to wybór kazdego z nas - przyjemnej i bezpiecznej jazdy !!!
~josel
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
cztery za mało a do piątki już niewiele,auto rewelacyjnie trwałe jak na nasze warunki,zima bez żadnych komedi -stoi pod chmurką,jestem b. zadowolony
~man69@wp.pl
Sedan 1.9 TDI PD 101KM 74kW
musiałem wymienić radio bo fabryka dała za słabe (koszt poniósł serwi) a teraz muszę reklamowac griil,bo z plastkiu odchodzi matowa farba
Audi A4 B6 Sedan