Lista ocen Audi A4 B6 Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2000-2004 (30) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wielkopolanin28
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Ooo, tutaj teraz się wypowiem... moim skromnym zdaniem, cena tego auta jest zdecydowanie za wysoka, mowa tutaj o roczniku 2001, który to na dzień dzisiejszy 06.03.2011 - kosztuje około 28.000 zł... a to już dziesięcioletni samochód, i nawet AC już za ten samochód nie zapłacisz, bo jego wiek na to nie pozwala. Nie wiem co tak bardzo ludzie cenią w tym aucie, by za takiego staruszka płacić tyle kasy, ani tam skóry i fajerwerków w środku nie ma,...
~Erni
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Płacimy nie tylko za jakość i wygode, która w niektórych przypadkach może być wątpliwa np. wspomniane plastiki-schodząca farba w autach pierwszego rocznika (01,02) ale również i przede wszystkim za marke i znaczek OOOO :) minusem jest to że w momencie kupna za tą samą cene Audi moglibyśmy mieć ze 2-3lata młodszego jakiegoś opla czy forda itd... plusem jest to iż OOOO nie traci tak na wartośći z biegiem czasu i trzyma cene
~artur_mi
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
W tej samej cenie mógłbym kupić nieco młodsze mniej dojechane. A4 trzyma swoją cenę, ale nie było czasu wertować, więc patrzyłem na możliwie trwały silnik. W środku potrafi coś drgać przy słuchaniu muzyki i nie jest to wina basu po prostu jakaś część jest luźna. Przyciski się wycierają i trudno będzie je doprowadzić do lepszego stanu.
~Grzegorz
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Wlozylem troche w niego, ale kupilem taniej wiec wedlug mnie to byl bardzo madry wybor i stosunek jakosci do ceny. Niestety slabe zawieszenie to standart w tych autach, wiec tylko to psuje mu opinie.
~zawiedziony
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
troche drogo bylo jak kupowalem ale teraz jak pytam ile kosztuje nowe audi a4 i mi mowią w salonie 150000 z tym samym wyposazeniem to sie zastanawiam....bo za co?! hihihihih za oszczedny silnik?
~wojciech
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
cena jest oki do jakosci pod warunkiem ze jest to nie zajechane audi a w naszym pieknym kraju kupic a4 w dobrym stanie graniczy sie z cudem
~1908
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Mieszkam w Irlandii i tutaj to auto jest o wiele tańsze niż w Polsce. Za 6 tyś € kupi się rocznik 03 w dieslu w bardzo dobrym stanie.
~AudiFanatyk
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Zawsze wychodziłem z założenia, że lepiej kupić starszy samochód a lepszy. I jak widać jest co całkiem rozsądne
~fazikers@gmail.com.p
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
był drogi 140 000 ale wtedy odpisy i Vat, teraz na pewno bym kupił z drugiej reki wtedy warto dziś za drogo
Dziennik kosztów dla Audi A4 B6 Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
~Bobek
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Auto jest dość stare ale dzięki temu jego cena spada a za te pieniądze nie wybrał bym nic lepszego
Audi A4 B6 Sedan