Lista ocen Audi A4 B7 Avant (50) - Ergonomia

Na liście zabraknie 125 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Avant 3.0 V6 TDI CR 233KM 171kW
Ciasno. Z przodu (186cm) a z tyłu już bardzo. Dodatkowo fotele w wersji S-line ze skórzaną tapicerką są za mocno \"kubełkowe\". Plecy wpadają i człowiek mimo, że nie chce to się garbi. Być może oparcia są za wąsko wyprofilowane i moje plecy się nie mieszczą i układają w \"piłkę\". Mam 3 ustawienia w memo i zmieniam w trakcie dłuższych tras...
~Grzegorz
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Ergonomia jest poprawna chociaż muszą powiedzieć ze fotele sportowe ( mam auto w wersji wyposażenia S)mimo tego ze ustawiają się w wielu płaszczyznach nie mogę uzyskać optymalnej pozycji kierowcy i po kilku godzinach jazdy tzn 2-3 trudno znaleźć sobie miejsce za kierownica . Ala możne to tylko mój problem
~mario
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Wszystko w kabinie umieszczone jest zdroworozsądkowo i samo wpada w rękę. Jakość wykonania super. Czasami w prasie motoryzacyjnej narzeka się, że monitor nawigacji wymaga oderwania wzroku od drogi, ale wskazania są powtórzone na wyświetlaczu między obrotomierzem a prędkościomierzem. Wg mnie jest ok.
~2.7 Tdi 210 Ps
Avant 2.7 V6 TDI CR 180KM 132kW
wszystko jest na miejscu tak jak powinno byc, navi czytelna i latwa w obsludze do tego system bosse ktory daje wiele przyjemnosci... fotele w wersji s-line spisuja sie bardzo dobrze wspolczoje osoba ktore nie maja regulacji odcinnka ledzwiowego przy dlugich podrozach jest to niezbedne
~Maciek
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Znajdzie się miejsce na telefon oraz kawę. Ilość schowków zalezy od wersji wyposażenia (mi się akurat udało znaleźć z pakietem schowków). Bardzo małe siatki na oparciach przednich foteli. Schowki w drzwiach mogłyby być odrobinę większe.
~Tyc_jan
Avant 3.0 V6 TDI CR 204KM 150kW
w środku troche ciasno, patrząc na jakie gabaryty posiada auto, ale to juz kwestia gustu, mi osobiście się podoba, wszystko pod ręką, a kierowca czuje że prowadzi prawdziwy wóz, a nie dyliżans gdzie do przedniej szyby masz metr :)
~Piotrek
Avant 3.0 V6 TDI CR 233KM 171kW
bardzo dobra przemyślana niemiecka ergonomia, szybko znajdujemy potrzebny przełącznik czy przycisk. Brak panelu dotykowego w nawigacji niestety znacznie wydłuża wybór literek pokrętłem
~DragonRider
Avant 2.0 TFSI quattro 200KM 147kW
Wszystko pod ręką, mi brakuje wielofunkcyjnej kierownicy. Przydał by się też dodatkowy uchwyt na napój. Schowek na rękawiczki bardzo pojemny. Czytelna, intuicyjna konsola
~jj
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Mimo dość topornej deski rozdzielczej ergonomia jest na wysokim poziomie- to co mi sie podoba w tych modelach audi to brak zbednych przycisków i \"zbednych bajerów \"
~zico54
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Wszystko bardzo ladnie spasowane i wykonczone ,mimo bezowej skory i obic w wnetrzu ,wystarczy przetarcie szmatka jednym ze srodkow kupionych na stacjii Orlen i jest czysto.
Audi A4 B7 Avant