Lista ocen Audi A4 B7 Avant (63) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 112 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~agromich2@op.pl
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Co tam cena - jesli zadowolenie na twarzy. Kupując samochód trzeba myslec o jego sprzedaży. O tyle wiecej ile zapłacisz za Audi w porównaniu chociazby z innymi z grupy VW, tyle więcej skasujesz przy sprzedaży. A sprzadać Audi łatwiej niż VW. Kupowałem auto uzywane więc nie musiałem dopłacac za to i owo. A salonie pewnie nie stać byłoby mnie na takie wyposazenie jakie mam, a "golasa" nie kupiłbym.
~errorfree
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Za 25000 zł kupi się już taką audiolke co wg. mnie nie jest tak źle jak za tą klase samochodu. Owszem za taką kase można kupić młodszego Forda, Fiata czy Renault :P ale audi to jednak wyznacznik pewnej klasy. Za taką samą kasę kupi się podobnego rocznikowo VW Passata który jest bardziej awaryjny i ja sądzę że więcej pali, bo jeżdżę takim w delegacje.
~Peteek
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Jak wiadomo, diesel jest troszeczkę droższy, ale mam navi, S-LINE, zabrakło jedynie xenonów, ale ogólnie auto warte swojej ceny. Spalanie wzorowe, auto bezawaryjne. Przeglądy jedynie mogłyby być troszkę tańsze. Ale nie ma co narzekać, w końcu można kupić Fiata 125p i samemu zmieniać paski klinowe :P Tak między nami, nie mogę sie doczekać Audi a8 :)
~k.sobolak@wp.pl
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Solidny i wygodny samochód do nabycia za przyzwoite pieniądze. Radziłbym prywatny import z zachodu. Mimo, że jak na ceny z rynku niemieckiego kupiłem swoje Audi za rewelacyjne pieniądze to w Polsce pełno było dużo tańszych 'bezwypadkowych laleczek, full opcja, jeżdzonych przez dziadeczka'.
~kainbers
Avant 2.0 20V 131KM 96kW
Jeśli nie ma udziwnień i wynalazków jak DSG czy TDI 140km na pompo wtryskach to chyba nie ma tutaj coś co się psuje. Jak dbasz to masz. Ponadto sprzedałem w ciągu jednego dnia, a telefony dzwonił nieustanie gdzie cenę miałem wyższą niż za diesla.
~lemanek008
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
jak na grupę VW to można trochę taniej w zakupie i w niektórych częściach np pomp wtryski które już w 1999 nie były szczytem technologi a i tak kosztują swoje w razie awarii ale wystarczy ok paliwo i jest dobrze
~danieltor
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
w sumie drogi, w tej cenie można kupic samochód o 5-6 laty młodszy, trzeba zwrócic uwagę żeby nie kupić samochodu z przebiegiem 400-500 tys, co przy dziesięcioletnim aucie z zachodu nie jest rzadkim zjawiskiem .
~maroman
Avant 3.0 V6 TDI CR 233KM 171kW
Audi jako marka premium nie jest tanie ale tez daje cos extra w zamian (jakosc i prestiz). Uzywane audi w b.dobrym stanie trudno dostac ale jak sie takie znajdzie to warto wylozyc pieniadze. To beda dobrze wydane pieniadze ... :-)
~rt87@o2.pl
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Niestety za audi trzeba sporo dopłacić, ale coś za coś, jak ktoś kupi już audi z pewnego źródła napewno nie będzie żałował. Ja wiem za co zapłaciłem bo to już w sumie trzecie audi w moim domu, wszystkie się sprawdziły jak do tej pory.
~taryaki@poczta.onet.pl
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
jakosc ok, sredek auta zrobiony super, bardzo dobrej jakosci materialy, bardzo fajna kierownica, gdyby nie ta psujaca sie podstawka na kubek bylo by ekstra. Co do ceny to wszyscy znamy ceny audi...
Audi A4 B7 Avant