Lista ocen Audi A4 B7 Avant (69) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Peteek
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Troszkę za sztywno, nie mam zabardzo porównania do aut niemieckich klase wyżej, czy nawet w dół, ale moje audi to S-LINE, więc zawiszenie jest troszeczkę za sztywne jak na nasze polskie warunki. Powiem jedynie, ze jeżdzę również Hondą Accord z takim samym silnikiem w benzynie i pomimo tego, że jej zawieszenie, też jest dość sztywne, to jednak lepiej wybiera te nasze nierówności na drogach... Może w zwykłych egzemplarzach jest wygodniej, nie...
~Mortassi
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Jazda daje przyjemność i poczucie bezpieczeństwa, dobrze czuć drogę, każdy zakręt jest idealnie wyczuwalny. Do wad zaliczyłbym kiepski rozkład mas, jeśli jedzie się samemu lub z jednym pasażerem - samochód jest ciężki z przodu (skrzynia biegów + silnik + akumulator + osprzęt i inne niezbędne elementy) a z tyłu pustka... (Nie jestem pewny, czy to nadal układ jezdny :))
~maroman
Avant 3.0 V6 TDI CR 233KM 171kW
W wersji S-line na 17-tkach jezdzi sie calkiem przyzwoicie jesli droga jest w miare OK (a takich drog przybywa) . Na bruku i dziurach troche srednio ale jeszcze nie ekstremalnie. Zapewne na 18tkach bylo by to juz meczace a i zawieszenie tez by mocno cierpialo ... . Co ciekawe, przy 90 tkm dalej mam zwieszenie 100% fabryczne co dobrze swiadczy o jego jakosci.
~Tyc_jan
Avant 3.0 V6 TDI CR 204KM 150kW
Nie wiem co tu oznaca układ jezdny, ale jeśli chodzi o reakcję ruchu kierownicy do zmiany toru jazdy, to są dynamiczniejsze auta ( kwestia przyzwyczajenia ) ale Servotronic zasługuje na 5 z + gdy przyśpieszasz wszystko się usztywnia. Jeśli chodzi o napęd, to tylko QUATTRO
~Maciek
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Auto komfortowo się prowadzi i pewnie pokonuje zakręty. Nie wypluwa go z zakrętów, mimo że nie jest to sportowa wersja można nią trochę poszaleć po zakretach. Kierownica reaguje na każdy ruch i auto prowadzi sie dokładnie tak jakbyśmy chcieli.
~Piotrek
Avant 3.0 V6 TDI CR 233KM 171kW
na nasze Polskie dziury niestety w mojej ocenie za twarde, na felgach 17 calowych jazda po nierównych i dziurawych drogach to niestety nic przyjemnego. Na przyzwoitych drogach trzyma idealnie, zakręty bierze poprawnie, lekko podsterowny zimą
~mario
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Zawieszenie dość twarde, ale mi odpowiada. Nie przechyla się nadmiernie nawet w szybkich zakrętach, nie nurkuje przy hamowaniu. Układ kierowniczy b. precyzyjny. Całość pozwala bardzo pewnie poczuć się za kierownicą i czasami trochę poszaleć.
~Piotrek
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Jest to wersja S-line z sportowym zawieszeniem na 18 calowych felgach. Na normalnych drogach prowadzi się pewnie. Szybko pokonuje zakrety. Na naszych dziurawcach trzeba się pilnować ale nie jestem przesadnie wyczulony na komfort.
~A. Serocki
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
mam za dzue felgi 19cali - nie na polskie drogi . orginalne 17calowe duzo wiekszy komfort ( musze wrocic do orginalnych). Pozatym s-line ma inne zawieszenie niż seryje a4 co powoduje bardzo dobre trzymanie w zakretach
~Marcin
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
B. dobre, dość twarde zawieszenie. Auto b. dobrze układa sie w zakrętach. Nie wymieniałem jeszcze ani jednego wachacza .Niektórzy narzekają na zawieszenie wielowachaczowe, ale ja uważam, że jest ono znacznie lepsze od tradycyjnego.
Audi A4 B7 Avant