Lista ocen Audi A4 B7 Avant (54) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 121 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mortassi
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Tylko do jednego mogę się przyczepić (może moja niewiedza) jeśli ustawię pasażerowi 23 stopnie a sobie 20 stopni, by obu nam ustawić 22, muszę sobie podnieść czterokrotnie naciskając (+) a pasażerowi dwukrotnie naciskając (-) obniżyć temperaturę. Czyli zmiana temperatury porządanej o 1 stopień u mnie wymaga 8 kliknięć przycisku, w Golf 5 jest przycisk DUAL który wyrównuje temperatury i wystarczy wtedy zmienić tylko jedną z nich a druga zmienia...
~Piotrek
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Bez problemu chlodzi. Trzeba tylko dbać o klime. W zimę trochę gorzej na krótkich odcinkach, diesle to zimne silniki dłużej osiągają temperaturę pracy co przekłada się na dłuższe oczekiwanie na ciepło w aucie. Ale mam podgrzewane siedzenia wiec spoko.
~rt87@o2.pl
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
W porównaniu do mojego starszego modelu A3 i do innych którymi jeździłem nagrzewa się szybciej niż niejeden benzyniak, po kilku km już auto łapie temperaturkę, klimatyzacja bardzo dobra, całokształt zasługuje na najwyższą ocenę
~saintos
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
klimy nie sprawdzilem jeszcze dobrze bo kupilem we wrzesniu wiec nie bylo kiedy, ogrzewanie optymalnie, mam wrazenie ze opcja auto jak juz nagrzeje do zadanej temp za bardzo jedzie wiatrakami, ale moze mam cos popsute :)
~errorfree
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Ogrzewanie oceniam na CELUJĄCY. Klimatyzacja w moim egzemplarzu mimo przeglądu w ASO wieje zupełnie zadowalająco dopiero przy ustawieniach LOW. Zmarznąć w tym aucie na klimie chyba nie zmarzniecie.
~Tyc_jan
Avant 3.0 V6 TDI CR 204KM 150kW
z tego ta marka słynie, co prawda system Webasto ( jeśli masz ) działa średnio, ale powiedzmy sobie szczerze żyjemy w Polsce, a nie na Laponi gdzie było by to niezbędne, ogrzewanie i wentylacja super
~wojtpol
Avant 3.0 V6 TDI CR 233KM 171kW
Szybki się rozgrzewa (zimą) i szybko chłodzi (latem). Climatronic daje radę w trybie auto w każdych warunkach. A "solar dach" chłodzi samochód w gorące dni na postoju, więc wsiadamy do nienagrzanego samochodu.
~xyz
Avant 2.7 V6 TDI CR 180KM 132kW
W wersji z lepszą klimatyzacją auto naprawdę szybko się ochładza, a zimą mimo że jest to diesel już po pierwszych 2km (przy załóżmy -5 stopniach) jest odczuwalnie dużo cieplej.
~dej_dej
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Bardzo szybko łapie temperaturę, przez co wnętrze po przejechaniu paru kilometrów jest już nagrzane. Poza tym odmrażanie przedniej szyby jest doskonałą alternatywą skrobaczki :)
Dziennik kosztów dla Audi A4 B7 Avant
8,4
9,5
11,5
~agromich2@op.pl
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Climatronic to podobno doskonałość. Na razie przetestowałem na podgrzewaniu i tu mała uwaga. Przy -15 i niżej troche długo sie nagrzewa i cały czas pracuje na wysokich obrotach.
Audi A4 B7 Avant