Lista ocen Audi A4 B7 Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2004-2008 (35) - Całokształt

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzychu
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Od początku , dynamiczne i pewne w prowadzeniu , wykonane staranie ( plastiki , spasowanie elementów naprawdę świetne ) w środku cicho i wygodnie , dobre nagłośnienie i osobiście fajny pakiet stylistyczny , auto pięknie się prezentuje . Dalej , prowadzenie w zakrętach naprawdę świetnie , auto pewnie się prowadzi i trzyma drogi . Kolejno spalanie przy ciężkiej nodze 7 przy eko. udało mi się zejść do 5,5 z jadąc ok 90km/h . Przestrzeni sporo z...
~Jurek
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Mocno i stanoowczo odradzam zakup z Tym silnikiem - TDI 2.0 TDI i to bez względu na rocznik. Mój z końca 2007roku posypał sie jak choinka po Świętach. W przeciągu użytkowania wymieniłem: blok - były mikropęknięcia, zębatkowy napęd pompy olejowej. Przy okazji tych awarii niezaponiane chwile na lawecie. Wyjazd na wakcacjie i powór do domu tego samego dnia. TRAGEDIA. Wcześniej miałem Audi z silnikami 1,9TDI 131KM, i były super. Te nowsze to kupa...
~były fanatyk Audi
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Bardzo dobre auto , mimo wielu nieprawdziwych opini że silniki 2.0 TDI sa tak awaryjne ja nie miałem ze swoja Audi żadnych problemów, ale mój samochód posiadał orginalny przebieg 181 tyś! Nie był katowany, nie oszczędzałem na obsługach. Myślę że te wszystkie złe opinie dotyczą poprstu zajechanych jednostek sprowadzanych z zagranicy z niby orginalnym przebiegiem w idealnym stanie ;) i w to moge uwierzyć że zaczynaja sie problemy z autem jak ma...
~kupie jeszcze raz, ale b8
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
1 problem - filtr czastek stalych..reszta bardzo bardzo dobrze... autko ma 170tys najechane..lekko zaczyna szarpac automatyczna skrzynia biegow przy zalaczeniu cofania...silnik nie posiadał nigdy awarii..kazda usterka elektroniczna jest zglaszana..bardzo irytuje np, ze zarowka tablicy rejestracyjnej padla heh :) przy ciezkiej nodze 9.5/10 L na 100km (tryb S)
~kamilcza14
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
samochód zbiera się dość nieźle {waga ok 1500kg} a koni ma 140 i to automat.Silnik pracuje dość cicho w porównaniu do 1.9 tdi.Audi naprawde godne polecenia pomimo że miał 235000tyś.wymieniłem w nim turbo,2 wtryski,recylkulator spalin.Palił mi ok 7l/100km no ale często jeździ w trasach i chodzi dużo na sportowym trybie i na trasie nie jeżdże wolno [często 200km/h widzę na liczniku]
~jj
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Audi ma swoje wady i zalety ale zalet widze zdecydowanie wiecej - fajny agresywny wygląd ( szczegolnie grill i tylne światła ) b. dobre zawieszenie ,silnik może to nie 2.0 D bmw ale do normalnej dynamicznej jazdy w naszych warunkach mysle ze ok ,świetna jakość materiałów wnętrza, z wad to mała ilość miejsca , toporna deska rozdzielcza
~marian
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
samochód o spokojnej sylwetce, może się podobać, wyposażenie jak na tę klasę pojazdu-super, wnętrze małe i ciasne dla osób o niewysokim wzroście-może być, silnik paliwożerny i awaryjny, podobno padają też wtryskiwacze, części koszmarnie drogie, trzeba uważać na jakość paliw, gdyż łatwo uszkodzić wtryskiwacze, gdyby nie awarie dałbym 4
~Przemek
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Auto w automatycznej skrzyni, nie wiem czemu nie można wybrać AUTOMATU! Przyjemnie się jeździ, auto dynamiczne, pewne w prowadzeniu. Wszystkie gadżety umilają użytkowanie. Ważne jest to, że auto jest dobrze złożone- wchodzisz i mówisz no nie trzeszczy, nie odstaje auto mierzące wyżej niż rywale.
~dariop
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
auto bezwypadkowe ,serwisowane ,przejechałem nim dopiero 11000 kma.chyba zbyt mało jak na ocenę. Jedyna usterka to nie działa ogrzewanie prawego lusterka (pierdołka moim zdaniem) wersja tdi 140 km ,avant (kombi) duży z zewnątrz mały w środku.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B7 Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
7,6
~Prot
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Poza wadliwym filtrem autko całkiem niezłe, polecam również przy zakupie zwrócić uwagę, czy fotele mają regulację odcinka lędźwiowego. Mój nie posiada (wstyd to powinno być w standardzie) i po przejechaniu 200 km bolą mnie plecy (trzeba wozić poduszeczkę :) )
Audi A4 B7 Avant