Lista ocen Audi A4 B7 Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2004-2008 (24) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~agromich2@op.pl
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Co tam cena - jesli zadowolenie na twarzy. Kupując samochód trzeba myslec o jego sprzedaży. O tyle wiecej ile zapłacisz za Audi w porównaniu chociazby z innymi z grupy VW, tyle więcej skasujesz przy sprzedaży. A sprzadać Audi łatwiej niż VW. Kupowałem auto uzywane więc nie musiałem dopłacac za to i owo. A salonie pewnie nie stać byłoby mnie na takie wyposazenie jakie mam, a "golasa" nie kupiłbym.
~Peteek
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Jak wiadomo, diesel jest troszeczkę droższy, ale mam navi, S-LINE, zabrakło jedynie xenonów, ale ogólnie auto warte swojej ceny. Spalanie wzorowe, auto bezawaryjne. Przeglądy jedynie mogłyby być troszkę tańsze. Ale nie ma co narzekać, w końcu można kupić Fiata 125p i samemu zmieniać paski klinowe :P Tak między nami, nie mogę sie doczekać Audi a8 :)
~k.sobolak@wp.pl
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Solidny i wygodny samochód do nabycia za przyzwoite pieniądze. Radziłbym prywatny import z zachodu. Mimo, że jak na ceny z rynku niemieckiego kupiłem swoje Audi za rewelacyjne pieniądze to w Polsce pełno było dużo tańszych 'bezwypadkowych laleczek, full opcja, jeżdzonych przez dziadeczka'.
~Przemek
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Nie jest tanie, audi nie było i nie będzie tanie! Właśnie dlatego, wsiadasz i czujesz, że to właśnie jest audi. Sąsiad zazdrości :-), niektórych rzeczy nie kupisz..., ale audi można!
~jj
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Za te pieniądze można kupić lepiej wyposażone auto konkurencji ale chociażby jakość środka powinna nam to wynagrodzić.
~Andrzej
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Naprawdę jeżdziłem dużą ilością aut i nic gorszego niż wv/audi mnie nie spotkało to jakaś tragedia za olbrzymie pieniądze .
~MARIO438
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Cena nowego A4 jest po prostu za wysoka w stosunku do tego co sobą prezentuje. Lepiej wygląda zakup z second hand.
~mario
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Ten współczynnik nigdy nie był mocną stroną audi, ale też nikt tego po tej marce nie oczekuje.
~saintos
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
moglo by byc z 10% tansze, z drugiej strony jak wsiadam do vw/skody to wiem za co zaplacilem.
~Marcin
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Nowe Audi z salonu jest może za drogie, ale kupowane z drugiej ręki warte jest swojej ceny
Audi A4 B7 Avant