Lista ocen Audi A4 B7 Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2004-2008 (21) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Peteek
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Troszkę za sztywno, nie mam zabardzo porównania do aut niemieckich klase wyżej, czy nawet w dół, ale moje audi to S-LINE, więc zawiszenie jest troszeczkę za sztywne jak na nasze polskie warunki. Powiem jedynie, ze jeżdzę również Hondą Accord z takim samym silnikiem w benzynie i pomimo tego, że jej zawieszenie, też jest dość sztywne, to jednak lepiej wybiera te nasze nierówności na drogach... Może w zwykłych egzemplarzach jest wygodniej, nie...
~mario
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Zawieszenie dość twarde, ale mi odpowiada. Nie przechyla się nadmiernie nawet w szybkich zakrętach, nie nurkuje przy hamowaniu. Układ kierowniczy b. precyzyjny. Całość pozwala bardzo pewnie poczuć się za kierownicą i czasami trochę poszaleć.
~Marcin
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
B. dobre, dość twarde zawieszenie. Auto b. dobrze układa sie w zakrętach. Nie wymieniałem jeszcze ani jednego wachacza .Niektórzy narzekają na zawieszenie wielowachaczowe, ale ja uważam, że jest ono znacznie lepsze od tradycyjnego.
~agromich2@op.pl
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Mimo przebiegu nic nie czuć. Przesiadłem się z VW, a na codzień jeżdżę Skodą Octavią Kombi - to nie ma co porównywać. Niby jedna grupa producenta, ale .... przepaść jakościowa.
~dej_dej
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Bardzo cichy na dziurach, przez co nie czuć, że się jedzie po tych naszych "wspaniałych drogach". Minusem jest cena zawieszenia.
~Przemek
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Pewny, stabilny, dosyć sztywny! Dla mnie zawieszenie odrobinę za twarde, czuć nierówności. Ale jest komfortowo, można pędzić i czuć, że auto się klei do drogi!
~jj
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Mam wersje z delikatnie obniżonym zawiaszeniem - jest twardo ale o dziwo w mojej opinie cicho mimo 17calowych felg jest ok -w zakretach trzyma sie znakomicie
~Użytkownik Audi
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
zbyt spręzyste zawieszenie, średnio radzące sobie z poprzecznymi nierownościami (autko ma tendencję do \"skakania\" Idealne prowadzenie na zakrętach.
~DAMIAN BŁONIE
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Bardzo fajnie, auto jest lekko twarde wiec łatwo jest je wyczuć na drodze. Na lodzie i śniegu niepewnie przy 100km/h.
~Majako
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Buja samochodem, źle się mi nim jeździ jest za wysoko i za bardzo buja nie dobrze się w nim mi robi.
Audi A4 B7 Avant