Ocena kierowcy - Audi A4 B7 Avant

zdancewicz, 7 lat temu
Silnik 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Rok produkcji 2007
Audi A4 B7 Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW 2006-2008 - Oceń swoje auto
Inne : Całokształt: auta miło mnie zaskoczył po jeździe volvo v40 oraz v50( w sumie około 200tys, km)nastawiony byłem na zakup S60/v70 przypadkowo wyszło a4 (Dobry stan oraz potwierdzony przebieg) i jestem bardzo miło zaskoczony z auta, więcej swoich wrażeń opisze po przejechaniu większej ilość km.
Inne
Witam serdecznie. Jestem posiadaczem A4 (czysty przypadek niski potwierdzony przebieg, przy zakupie 184 tys, oraz dobry stan techniczny) Jak narazie jestem bardzo zadowolony z auta, duża dynamika, rozsądne spalanie. Ludzie pisza o wielkiej awaryjnosci auta, moim zdaniem najważniejsze jest kupienie auta w dobrym stanie( osobiście zapłaciłem trochę wiecej , lecz auto ma potwierdzony przebieg i stan = o dziwo wszystkich diesel z 2007 z przebeigiem 184 tys. )a nie auta z przbeigiem 500+. Czytajac troche o silniku na wstepia auto przeszlo testy, pąpowtryskiwaczy, dpf, wymiana napedu pąpy oleju. jak narazie zrobilem okolo 16 tys km w 4 miesiace i jestem zadowolony. Prowadze dziennik utrzymania auta, mysle ze po okolo 100 tys, km wrzuce wszystko co pozwoli zobrazowac koszt utrzymania auta
dość krótkie przełorzenie 1 oraz 2 biegu, za to 6 bardzo wysoko, nie wrzucam ponizej 130
Wszystko pod ręką oraz bardzo intuicyjnie
Ciasno dla pasażerów na tylnej kanapie, auto dla 4 osób= jazda w 5 to męczarnia
Witam. Jestem posiadaczem Audi a4 b7 2.0tdi 170 km, jezdze autem okolo 4 miesięcy i zrobiłem ponad 16000 km. Nie odczytuje spalania auta z komputera, na pełnym zbiorniku paliwa robię od 1000-1100 km auto 70 % swojego czasu jeździ w trasie (najczęściej minimum 3 osoby + pełen bagażnik). Nie mam lekkiej nogi i lubię korzystać z momentu podczas wyprzedzania (nawyk z wcześniejszego jeżdżenia BMW e39 3.0D 193km) spalanie określam pozytywnie, nie ma co się łudzić ze 170 km osiągniemy 4 litry na 100 km, konie nie biorą się z powietrza.
Jak narazie brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI PD 170KM 125kW [l/100km]