Ocena kierowcy - Audi A4 B7 Avant

Rok produkcji 2007
Audi A4 B7 Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW 2006-2008 - Oceń swoje auto
Inne
Inne : brak
Hm zacznę tak ze Miałem audi a4 b7 2.0 tai dpf 170 km zanim przesiadlem się z b6 139km. Ale ok jeździłem nią do 320 tyś km i sprzedałem jeździ dalej☺☺☺ i jeździć będzie kwestia moim zdaniem serwisu jak była robiona. Wadę jaką znalazłem w niej to pompa oleju jak podała nie zapłaciłem silnika stracił kompresję lecz po paru minutach wróciła i auto odpalilo. Brawo zabezpieczone przez zatarciem Ale podczas jazdy słyszałem że lipa koszta wielki. Następne te 170km nie robi wrażenia tak do 160km/h poziniej lepjej jak się ciągnie na biegach ponieważ są długie. Lecz nie rozumie dlaczego ten silnik jedzie od 2600obr/M do 4000obr/M słaby moment obrotowy w porownani do b6 139km który ciągnie od 0 do konca . Koszta utrzymania lekkie w porownani do aut klasy średniej. Kupiłem sprzedałem nie żałuję lecz szukam b7 170kn Ale quatro a i jeszce jedno wyposazenie jest średnie Ale fajne i wygodne dla kogoś kto jeździ często na urlop. Polecam lecz tylko sprawdzone oryginalny przebieg. Zostawiłem b6 bratu ma 330tys km zadowolony tak jak ja z b7 320tys km A wykończenie plastiki itp przy tym przebiegu wyglądają jak bowe moim zdaniem sam nie wiem jak napisać Ale znajomi się dziwią bo auto które ma pon wt 300tys km w tych czasach słabo wygląda ale AUDI naprawdę zadbali o wykończenia auta.
Lecz mogło byś lepjej Audi się stara i będzie on
Hm nie pamiętam takiej poważnej usterki nigdy nie wzywalem pomocy

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI PD 170KM 125kW [l/100km]

12,6