Ocena kierowcy - Audi A4 B7 Avant

lemanek008, 6 lat temu
Silnik 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Rok produkcji 2007
Audi A4 B7 Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW 2006-2008 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : przyjemnie ostre i przyjemne dozowanie
Silnik : Egr
Silnik : Dpf
Inne
Wygląd z zewnątrz super, wewnątrz poprawnie do bólu, dobre materiały według mnie lepsze od BMW. Trochę mało miejsca na tylnej kanapie
Silnik niestety wymaga zainteresowania się w sprawie EGR i DPF i pompy oleju. Poza tym bez problemów
Manualna skrzynia jest bez zarzutów. Brak problemów, nie trzęsie gałki ani innych dziwnych rzeczy. Miła precyzja.
BMW to to nie jest ale jest na pewno dobrze. Jeśli chcesz po prostu wygodnego samochodu do wszystkiego to jest lepiej niż wymagasz
do przodu jest wszystko dobrze, jeśli używasz lusterek to widać wszystko, jeśli się odwracasz do tyłu cofając to jest przeciętnie, ale ile jedziesz na wstecznym?
przesadna poprawność, można wszystko znaleźć z zamkniętymi oczami
działa prawidłowo, brak zarzutów.
kierowca i pasażer z przodu ma na prawdę wygodnie i dużo miejsca. Tył to trochę inna historia, tragedii nie ma ale nie ma dużo miejsca
jak na klasę samochodu po prostu poprawnie.
co byś nie robił i tak spali ci 7 L/100km. Wersja BRD narzekają ale jeśli lejesz dobry olej wyrzucisz DPF a EGR jest czysty to moc jest naprawdę pozytywna spalanie 7L to jest w zasadzie nic takiego może inne auta spalą te 0.5 L mniej ale co z tego i tak nie jest to aż tak tanie auto. Ja mam BRD już od 14 miesięcy i eksploatacja EGR i DPF z resztą nie miałem problemu, przebieg 270 000km i jest ok, może będzie trzeba zajrzeć do pompy oleju ( imbus ) ale poza tym jest ok bałem się tego silnika ale jestem pozytywnie zaskoczony. Jeśli się pokusisz o pakiet S-Line to fotele przód daje 11 na 10. Auto raczej dla młodego z dużą ilością kumpli niż dla taty z dziećmi ale to już według uznania.
jak na grupę VW to można trochę taniej w zakupie i w niektórych częściach np pomp wtryski które już w 1999 nie były szczytem technologi a i tak kosztują swoje w razie awarii ale wystarczy ok paliwo i jest dobrze
brak jakiejkolwiek usterki czy to mechanicznej czy w wnętrzu nie da się narzekać
DPF, EGR, Pompa oleju, pompo wtryski to jest to co boli ten samochód

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI PD 170KM 125kW [l/100km]

6,8