Lista ocen Audi A4 B7 (77) - Ergonomia

Na liście zabraknie 185 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Danypress
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Audi A4 B7
Co do ergonomii, to w tym modelu wszystko jest na swoim miejscu, kokpit klimatyzacji jest przejrzysty, i każdy, nawet największy laik będzie intuicyjnie obsługiwał wszystkie znajdujące się na nim funkcje. Co do materiałów, pełna klasa premium, nic nie trzeszczy nic nie lata. Jedyną wadą jest nagminne wycieranie się plastików(pokrętła światła, podnośników szyb oraz przycisków na konsoli nawigacji oraz radia.
2,0
~Jacek
Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Audi A4 B7
Dużo niedopracowań: 1) umiejscowienie włącznika świateł awaryjnych, 2) umiejscowienie przycisku blokady otwierania drzwi (osoba siedząca na tylnym siedzeniu nie ma szans się zamknąć w aucie), 3) duży wyświetlacz temperatury, a mały zegar - niewidoczny dla pasażerów, 4) sterowanie radiem kręci się razem z kierownicą - trudne w opanowaniu, 5) bardzo niepraktyczne schowki (małe)
2,0
Avant 3.0 V6 TDI CR 233KM 171kW
Audi A4 B7
Ciasno. Z przodu (186cm) a z tyłu już bardzo. Dodatkowo fotele w wersji S-line ze skórzaną tapicerką są za mocno \"kubełkowe\". Plecy wpadają i człowiek mimo, że nie chce to się garbi. Być może oparcia są za wąsko wyprofilowane i moje plecy się nie mieszczą i układają w \"piłkę\". Mam 3 ustawienia w memo i zmieniam w trakcie dłuższych tras...
~Grzegorz
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Audi A4 B7
Ergonomia jest poprawna chociaż muszą powiedzieć ze fotele sportowe ( mam auto w wersji wyposażenia S)mimo tego ze ustawiają się w wielu płaszczyznach nie mogę uzyskać optymalnej pozycji kierowcy i po kilku godzinach jazdy tzn 2-3 trudno znaleźć sobie miejsce za kierownica . Ala możne to tylko mój problem
~mario
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Audi A4 B7
Wszystko w kabinie umieszczone jest zdroworozsądkowo i samo wpada w rękę. Jakość wykonania super. Czasami w prasie motoryzacyjnej narzeka się, że monitor nawigacji wymaga oderwania wzroku od drogi, ale wskazania są powtórzone na wyświetlaczu między obrotomierzem a prędkościomierzem. Wg mnie jest ok.
~2.7 Tdi 210 Ps
Avant 2.7 V6 TDI CR 180KM 132kW
Audi A4 B7
wszystko jest na miejscu tak jak powinno byc, navi czytelna i latwa w obsludze do tego system bosse ktory daje wiele przyjemnosci... fotele w wersji s-line spisuja sie bardzo dobrze wspolczoje osoba ktore nie maja regulacji odcinnka ledzwiowego przy dlugich podrozach jest to niezbedne
~Michał G.
Sedan 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
Audi A4 B7
Wszystko pod ręką, a właściwie rękoma. Mozna prowadzic auto bez odrywania rąk od kierownicy. Regulacja fotela i kierownicy pozwalają każdemu wybrac odpowiednią pozycję za kierownicą. Profilowane fotele są dopełnienię ergonomii i funkcjonalności auta.
~Tyc_jan
Avant 3.0 V6 TDI CR 204KM 150kW
Audi A4 B7
w środku troche ciasno, patrząc na jakie gabaryty posiada auto, ale to juz kwestia gustu, mi osobiście się podoba, wszystko pod ręką, a kierowca czuje że prowadzi prawdziwy wóz, a nie dyliżans gdzie do przedniej szyby masz metr :)
~Izabell
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Audi A4 B7
spasowanie i ergonomia wzorowa ! mimo że przejechałam tym autem ponad 230 tys kilometrów nic nie trzeszczy ani nie stuka w środku tapicerka wygląda wciąż jak nowa drażnić mogą tylko twarde plastiki w środku
~jaroM
Sedan 2.0 TFSI quattro 200KM 147kW
Audi A4 B7
Widać, że to auto dla kierowcy. Wszystko na swoim miejscu. Najbardziej podoba mi się skórzana tapicerka. Miękka kremowa skóra tzryma jak welur, zupełnie nie podobna do innych wyślizganych skór (jak na wojskowych cholewkach)