Lista ocen Audi A4 B7 (120) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 182 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rt87@o2.pl
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Mam 183 cm wzrostu, z przodu jest dość dużo miejsca, z tyłu nieco gorzej ale ta opinia ludzi że z tyłu w A4 nie ma wcale miejsca to przesada, nie jest aż tak strasznie. Siedziałem u siebie z tyłu i dobrze się czułem. W starszym modelu A4 wydaje mi się że było mniej miejsca lecz w tym jest już w miare dobrze. Szczerze spodziewałem się że będzie gorzej ale jestem przyjemnie zaskoczony, najelpiej nie słuchać innych i sprawdzić samemu. W...
~DAMIAN BŁONIE
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
No i właśnie tu się zaczyna mój problem. Jeśli się ktoś przesiadł do a4 b7 z passata b5 kombi to jest masakra: wózek dziecka musisz rozebrać na kawałki, nosidełko żeby zmieścić za fotelem kierowcy nie możesz mieć powyżej 178 cm wzrostu ja się mieszczę na styk. Ogólnie jest mało miejsca również z tyłu. Zamierzam jednak zamienić na A6 C6 bo tu mało a mam dopiero 1 dziecko i już jest ciasno a co dopiero z dwójką. ??
~k.sobolak@wp.pl
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Jeśli z przodu siedzą wygodnie dwie osoby o wzroście od 175 cm wzwyż to z tyłu nie ma czego szukać. Ja w przerwę między oparciem a tylną kanapą wkładam torbę z laptopem bo nie ma tam zbytniego luzu i komputer się nie poniewiera. Jechałem niedawno w 4 osoby w dłuższa trasę i musiałem się dosunąć oraz podnieść oparcie. było mi niewygodnie przez 800 km. Auto wygodne dla 2 osób z nieco większymi bagażami.
~Bartek
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
Z przodu bardzo wygodnie dla każdego - fotele w s-line kubełkowe świetnie trzymają kierowce w jednym miejscu przy dynamicznej jeździe. Z tyłu miejsca trochę mniej ale też wygodnie. Ja mam 185 cm wzrostu więc za mną pasażer może mieć maksymalnie 175 żeby każdemu było wygodnie (sprawdzone z natury). Pomimo, że auto nie jest za wysokie, nad głową dużo przestrzeni.
~Maciek
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Niestety mimo iż jest to kombi nie jest to największe auto. O ile nad głową w 1 rzędzie znajdziemy miejsce tak w 2 jest już słabiej. Dla osób przy wzroście powyżej 180cm nie ma za dużo miejsca na nogi w 2 rzędzie. Auto nadaje się do jazdy w 4 osoby, w 5 jest już męczące. Jest wtedy za ciasno, a środkowe miejsce jest komfortowe jakbyśmy jechali na deskach.
~zico54
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
a4 to maly samochod ,bardzo fajnie sie w nim siedzi ,fotele sa bardzo wygodne mimo ze sa dosyc twarde ,wnetrze auta poteguje fajne wrazenia podczas szybszej jazdy .Dla porownania z Toyota rav4 to nadaje sie 10x bardziej w dlugie trasy.Najlepsze auto w dlugie trasy peugeot 406 w skorach -kombi.
~taryaki@poczta.onet.pl
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
heh i tu się przyczepie, przestrzeń dla kierowcy jest spora, wystarczająca ale doczepię się do schowków ktorych prawie brak, w tym samochodzie źle się jeździ na dłuższe trasy ponieważ nie ma gdzie drobiazgów wsadzić. Tylko jedna pulka na napoje, brak kolo podlokietnika, dla mnie w tej kwestii to porazka.
~Danypress
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Co do przestrzeni, z przodu w zupełności wystarczy miejsca dla osoby z wzrostem 190cm, z tyłu już jest niestety gorzej, przy przesunięciu siedzeń do tyłu niestety dorosłe osoby będą miały problem z komfortowym podróżowaniem, jest tego miejsca po prostu za mało.
~Tyc_jan
Avant 3.0 V6 TDI CR 204KM 150kW
kwestia tego kto jaki ma wzrost i mase, pakiet koszykarzy tu wygodnie nie przewieziesz, ale rodzinę 4 osobową z dobrym bagażem napewno dasz radę. i Weź pod uwagę że masz rodzinne auto o sportowym Męskim zacięciu! W końcu Quattro to legenda.
~Staszek
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Przestrzeń z przodu całkiem przyzwoita, ale odpowiednim ustawieniu przednich foteli (mam wzrost 187 cm), z tyłu zostaje miejsce tylko dla dziecka. Dorosła osoba musi albo rozkraczyć nogi albo kolana w wiązkę i nad tunelem.