Lista ocen Audi A4 B7 (18)

~Robert
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
Silnik żwawy, chociaż według mnie mógłby szybciej reagować na gaz (aczkolwiek nie miałem okazji jechać tym autem w manualu). Moc najlepiej czuć od 3k obrotów, wcześniej (zakładam) turbina jeszcze nie kręci dobrze (Silnik)
~Mortassi
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Jestem bardzo zadowolony z samochodu, jak na te pieniądze, samochód bardzo dobrze dopracowany. Samochód mimo 13 lat - nadal po woskowaniu, polerowaniu, zwraca uwagę a w środku wygląda jak nowy, ciężko dopatrzeć się śladów zużycia - stąd jeśli ktoś ma około 180 000 i wytarte siedzenia, kierownicę, nie powinien raczej brać wskazań licznika na poważnie. Zużycie oleju około 0,5l na 10 000 km, ale dokładniejsze dane podam jak będę miał samochód...
~Bartek
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
Auto świetne, Audi to marka premium nie bez powodu. Wrażenia z jazdy bez porównania z innymi autami z podobnego rocznika pod każdym względem. Auto ma już 12 lat a nadal wygląda świetnie.
~Maciek
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Komfortowe, dobrze wyglądające, nie tracące tak na wartości auto. Dobrze się prowadzi, posiada wiele udogodnień, jazda nią to sama przyjemność.
~bohdan40@wp.pl
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
Auto techniczne - super. Zawieszenie wspaniałe z przodu i z tyłu wielowachacz. Silnik z turbo - super, pojemność wystarcza, ale konieczny jest tuning. Teraz ma 160 KM będzie miał 200 KM. Maks. moment - teraz ma 250 Nm a będzie 300 Nm. Wtedy to dopiero będzie miodzio. Wygląd ekstra. To już inne A-4 niż było - inna półka ! A- 6 musi się mieć na baczności - po prostu musi być już nowy model.
~iceskywolker
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
Silnik 1.8T MPI 163 KM (235Nm). - mocny i bezproblemowy (nie to co dzisiejsze silniki na bezpośrednim wtrysku). Od ponad 2 lat ma podniesioną moc do 193 KM (304 Nm) i tak sobie cyka cały czas. (Silnik)
~Martino
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
Sama skrzynia działa świetnie i ma długie przełożenia, ale na trasy przydałby się szósty bieg. (Skrzynia biegów)
~vip.js@wp.pl
Avant 1.8 T 163KM 120kW
jest to moje trzecie z koleji audi i nadal bede kupowal auta tej marki
~Marek
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
Kupiłbym ponownie z napędem Quattro. Świetne auto technicznie, sprawia dużo radości z jazdy i polecam jeśli nie przeszkadza wam średniej jakości dość archaiczne wnętrze.
2,5
~m
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
samochód z 48 dni od nia zakupu ( na dzień wpisu) 26 dni stoi w serwisie - problemy lub brak możliwości z wchodzeniem silnika na wyższe obroty. Jeśli serwis boi się wydać ten samochód i ciągle informuje, że jeszcze coś testują, to znaczy że nowe modele są bublami a firma nie potrafi się wywiązać z gwarancji.