Lista ocen Audi A4 B7 (14)

~Michał
Sedan 2.0 TFSI quattro 200KM 147kW
Auto jest naprawdę solidnie wykonane i czuć, że to nie jest tylko droższy passat. Materiały premium które zostały użyte do produkcji wnętrza są bardzo przyjemne w odczuciu do tego Prus przebiegu prawie 150 tyś km i 15 latach na karku we wnętrzu nie widać żadnych śladów użytkowania
~jaroM
Sedan 2.0 TFSI quattro 200KM 147kW
Swietny silnik, trakcja. Dobre wyciszenie. Trochę za małe gabaryty - w końcu jest większe A6
~Arek
Sedan 2.0 TFSI quattro 200KM 147kW
Auto bardzo dobre, ogólnie jestem zadowolony i nie żałuje zakupu. Bardzo trudno jest kupić zadbany egzemplarz. Auto dynamiczne z dużym potencjałem na modyfikację. Spokojnie po drobnych modach radzi sobie z S4
~DragonRider
Avant 2.0 TFSI quattro 200KM 147kW
Dokładnie takie auto ma się na myśli mówiąc "zadziorne kombi". Jest moc, przestrzeń, komfort i oczywiście wygląd
~Wojciech
Avant 2.0 TFSI quattro 200KM 147kW
Auto żwawe, przestronne, oraz jak na ten czas bezawaryjne. Myślę, że zadowoli każdego, komu zależy na bezawaryjnosci, mocy oraz przestronnosci. Silnik ma znakomitą kulturę pracy oraz doskonale przyspieszenie, a na dodatek dobrze współpracuje z instalacją LPG pod warunkiem, że jest to instalacja dobrej jakości i odpowiednią do tego silnika. Auto myślę nie jednemu odwdzięczy się swoją klasą.
~rado
Sedan 2.0 TFSI quattro 200KM 147kW
troszke ograniczona widocznosc przy parkowaniu tylem (Widoczność)
~michał em.
Avant 2.0 TFSI quattro 200KM 147kW
Warte swojej ceny. Prowadzenie i osiagi bardzo zadowalające. Bardzo fajny silnik.
~Krystian
Sedan 2.0 TFSI quattro 200KM 147kW
Rewelacja nic innego tylko Audi Quattro tplecam bardzo.! (Silnik)
~Marczello
3,4