Lista ocen Audi A4 B7 (28)

~Piotrek
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Auto naprawdę szczerze polecam. Trzeba tylko dbać o samochód. I kupić dobry egzemplarz. Samochód przyspiesza rewelacyjnie. Ostatnio wygrany start spod świateł z BMW X5 3.0 D. Jest to piękne rodzinne auto o zaciętym sportowym. Nawet z silnikiem diesla.
~Grzegorz
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Ogólnie jestem zadowolony z samochodu chociaż jakość podzespołów nie jest już najwyższej klasy i te duże i kosztowne awarie Turbo + Pompo-wtryskiwacze + Głowica to są bardzo kosztowe awarie idące w dziesiątki tysięcy złotych
~lemanek008
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Wygląd z zewnątrz super, wewnątrz poprawnie do bólu, dobre materiały według mnie lepsze od BMW. Trochę mało miejsca na tylnej kanapie
2,6
~Marceli
Sedan 2.0 TDI PD 170KM 125kW
To służbowy samochód więc nie płacę za nic ale mogę powiedzieć ,że jest to wyrób marnej jakości.O ile wygląd budzi zaufanie to jakość mechaniki jest po prostu marna. Nie wiem czy wynika to z oszczędności na częściach czy może patenty nie są za bardzo dopracowane ale efekt jest dosyć słaby. Pierwszy raz w życiu wzywałem pomoc drogową do miesięcznego auta. Poza tym branie oleju ok 0.5 litra na 1000km jest ciężkie do zaakceptowania. Lata świetlne...
~A. Serocki
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Co ja bede sie pisal - jak ktos pojezdzi takim autem to napewno nie zamieni go na inny no moze na wiekszy ;) Marka audi to nie krowiasty mercedes czy bmw dla gnojka . Audi to cos w polaczeniu alfa romeo - styl, mercedesa - komfort, bezpieczenstwo i stabilnosc volvo,
~bojka
Sedan 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Auto bardzo dobre , zrobilem nim ponad 160 tys i nic , zero usterek. Silnik rewelacja , Nie raz na światłach inne auta dostają odemnie po tyłku ;) Piekna linia , środek też ładny - Auto warte bylo zakupu . Gdy go kupowalem myslalem nad innymi markami ale patrzac na zmiany wlascicieli , bankrudztwa marek - postawilem na niemiecką solidność - niepomyliłem sie :)
~zdancewicz
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Witam serdecznie. Jestem posiadaczem A4 (czysty przypadek niski potwierdzony przebieg, przy zakupie 184 tys, oraz dobry stan techniczny) Jak narazie jestem bardzo zadowolony z auta, duża dynamika, rozsądne spalanie. Ludzie pisza o wielkiej awaryjnosci auta, moim zdaniem najważniejsze jest kupienie auta w dobrym stanie( osobiście zapłaciłem trochę wiecej , lecz auto ma potwierdzony przebieg i stan = o dziwo wszystkich diesel z 2007 z...
~taryaki@poczta.onet.pl
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
170km jak wcześniej miałem pnad 140 w benzynie jest można powiedzieć wystarczające, aleeeee będę szukał czegoś mocniejszego w niedługim czasie :D jakies 3.0 by się przydało ale też pewnie audi :D (Silnik)
~Kamil . B kocham audi za wszystko
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Hm zacznę tak ze Miałem audi a4 b7 2.0 tai dpf 170 km zanim przesiadlem się z b6 139km. Ale ok jeździłem nią do 320 tyś km i sprzedałem jeździ dalej☺☺☺ i jeździć będzie kwestia moim zdaniem serwisu jak była robiona. Wadę jaką znalazłem w niej to pompa oleju jak podała nie zapłaciłem silnika stracił kompresję lecz po paru minutach wróciła i auto odpalilo. Brawo zabezpieczone przez zatarciem Ale podczas jazdy słyszałem że lipa koszta wielki....
Dziennik kosztów dla Audi A4 B7
8,4
10,5
10,9
~Piotr
Sedan 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Silnik elastyczny i z odczuwanym zapasem mocy, niestety kultura pracy pozostawia wiele do życzenia, trudna do zdiagnozowania przez ASO zmiana charakterystyki silnika tj. krótkotrwały zanik mocy i poszarpywanie, jednym słowem użytkowałem lepszego diesla (Silnik)