Lista ocen Audi A4 B7 (28)

~AdamBielsko
Sedan 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Auto sprowadziłem z Niemiec w sierpniu 2008r. Samochód był pieszczony i w świetnym stanie technicznym - nie miałem problemów. Był też dość wypaśny, tzn. navi+ Audi kolorowa, dobre nagłośnienie, pakiet chrom, klima, pełna elektryka, tempomat, podgrzewane: siedzenia (przód), szyba przednia i lusterka, xenony, halogeny, znaczki z S-line - naprawdę cudo... Sprzedałem, ponieważ skaczę teraz z auta na auto, które prywatnie sporwadzam dla siebie w...
~PILOT
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
audi to audi - juz dawno wyprzedzilo jakosc mercedesa i sportowosc bmw
3,7
~Patryk
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Na początku muszę napisać ze trochę się zawiodłem. Ta przewaga dzięki technice wygenerowała niezłe koszty. Silnik 2.0 tdi to pod względem usterek tragedia. Pękła głowica silnika, zepsuty czujnik poziomu/ciśnienia oleju, nie wspomnę już o napędzie pompy oleju, tragedia. Dobrze ze chociaż wadliwe pompowtryski wymienione były za darmo na akcji serwisowej, inaczej znowu ładnych parę tysi w plecy. Mimo tego wszystkiego muszę się przyznać, lubię to...
~maestroxxx
Sedan 2.0 TDI PD 170KM 125kW
100 % zadowolenia z wydanych pieniędzy - nie małych pieniedzy ;)
~std
Sedan 2.0 TDI PD 170KM 125kW
nie jestem posiadaczem tego auta ale mialem watpliwa przyjemnosc jezdzic nim serocki napisal ze ma styl alfy otoz przy 159 a4 wyglada poprostu ociezale i glupio prowadzenie alfy to majstersztyk 170 konny 2.0tdi musi sie dobrze napocic zeby nadazyl za 150 konnym jtdm alfy silnik alfy mimo ze sporo slabszy w trakcie jazdy zachowuje sie jakby mial wiecej koni od audi ci co jezdzili tymi autami wiedza o czym mowie
3,3
~Krzysiu
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Co mogę powiedzieć auto kupiłem z 2 silnikiem nowym wymienianym w Audi.Wada ich to EGR mi się zepsuł co zatkało DPF i auto stanęło na autostradzie.Sprzęgło przy 230 tys km spaliło mi się.Do tego wymieniłem 3 przewody z EGR bo pękły i były dziwne piski metaliczne dźwięki jak by zepsute turbo.Szczerze auta bardzo awaryjne nie polecam (Silnik)
2,6
~a
Sedan 2.0 TDI PD 170KM 125kW
audi a tak sie psuje od 2 lat bylem 8 razy w serwisie (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Darek
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Bardzo przyjemne w prowadzeniu , przyzwoity lecz trochę drogi , wykonanie bardzo dobre .Polecam
~Łukasz
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Autko z pewnym przebiegiem. Brak poważniejszych usterek. Quatrro daje radę.
~janek
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
pomimo dużego przebiegu przez dwa lata nie miałem żadnych problemów (Bezawaryjność (drobiazgi))