Lista ocen Audi A4 B7 (146) - Całokształt

Na liście zabraknie 156 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~danieltor
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
samochód mam od roku, kupiłem naprawdę zadbany egzemplarz z oryginalnym przebiegiem, silnik 1.9 miałem w octavii którą zrobiłem 160 tys, wiec wiedziałem czego się spodziewać. trochę obawiałem się pompowtrysków o których słyszałem sporo niedobrego, ale zobaczymy. Prowadzenie jest rewelacyjne, auto na 16 trzyma się jak przyklejony, w środku dopracowane idealnie, mimo 200tys żadnych skrzypień, trzeszczeń. Plastiki i cała reszta-brak oznak...
~std
Sedan 2.0 TDI PD 170KM 125kW
nie jestem posiadaczem tego auta ale mialem watpliwa przyjemnosc jezdzic nim serocki napisal ze ma styl alfy otoz przy 159 a4 wyglada poprostu ociezale i glupio prowadzenie alfy to majstersztyk 170 konny 2.0tdi musi sie dobrze napocic zeby nadazyl za 150 konnym jtdm alfy silnik alfy mimo ze sporo slabszy w trakcie jazdy zachowuje sie jakby mial wiecej koni od audi ci co jezdzili tymi autami wiedza o czym mowie
~Wojciech
Avant 2.0 TFSI quattro 200KM 147kW
Auto żwawe, przestronne, oraz jak na ten czas bezawaryjne. Myślę, że zadowoli każdego, komu zależy na bezawaryjnosci, mocy oraz przestronnosci. Silnik ma znakomitą kulturę pracy oraz doskonale przyspieszenie, a na dodatek dobrze współpracuje z instalacją LPG pod warunkiem, że jest to instalacja dobrej jakości i odpowiednią do tego silnika. Auto myślę nie jednemu odwdzięczy się swoją klasą.
~Piotrek
Avant 3.0 V6 TDI CR 233KM 171kW
Auto bardzo wszechstronne - rodzinne kombi na dalszy wyjazd lub niedzielną wycieczką, SUV z napędem na 4 kapcie, czyli zimą możemy z uśmiechem na ustach wyjezdzać pod wzniesienia, wreszcie sportowiec z osiągami jakich nie powstydzi się oryginalne GTI (6,2s 0-100) vmax 260 km/h licznikowe. Do tego wszystkiego zużycie paliwa które przy powyższych zaletach stanowi wisienkę na szczycie tortu :)
~bohdan40@wp.pl
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
Auto techniczne - super. Zawieszenie wspaniałe z przodu i z tyłu wielowachacz. Silnik z turbo - super, pojemność wystarcza, ale konieczny jest tuning. Teraz ma 160 KM będzie miał 200 KM. Maks. moment - teraz ma 250 Nm a będzie 300 Nm. Wtedy to dopiero będzie miodzio. Wygląd ekstra. To już inne A-4 niż było - inna półka ! A- 6 musi się mieć na baczności - po prostu musi być już nowy model.
~kupie jeszcze raz, ale b8
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
1 problem - filtr czastek stalych..reszta bardzo bardzo dobrze... autko ma 170tys najechane..lekko zaczyna szarpac automatyczna skrzynia biegow przy zalaczeniu cofania...silnik nie posiadał nigdy awarii..kazda usterka elektroniczna jest zglaszana..bardzo irytuje np, ze zarowka tablicy rejestracyjnej padla heh :) przy ciezkiej nodze 9.5/10 L na 100km (tryb S)
~kamilcza14
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
samochód zbiera się dość nieźle {waga ok 1500kg} a koni ma 140 i to automat.Silnik pracuje dość cicho w porównaniu do 1.9 tdi.Audi naprawde godne polecenia pomimo że miał 235000tyś.wymieniłem w nim turbo,2 wtryski,recylkulator spalin.Palił mi ok 7l/100km no ale często jeździ w trasach i chodzi dużo na sportowym trybie i na trasie nie jeżdże wolno [często 200km/h widzę na liczniku]
~bojka
Sedan 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Auto bardzo dobre , zrobilem nim ponad 160 tys i nic , zero usterek. Silnik rewelacja , Nie raz na światłach inne auta dostają odemnie po tyłku ;) Piekna linia , środek też ładny - Auto warte bylo zakupu . Gdy go kupowalem myslalem nad innymi markami ale patrzac na zmiany wlascicieli , bankrudztwa marek - postawilem na niemiecką solidność - niepomyliłem sie :)
~Tomi
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Samochód mogący się podobać. Silnik 1,9 (świadomy wybór) to sprawdzona konstrukcja o słabej jednak kulturze pracy, ale ekonomiczny i w miarę bezawaryjny, po małej modyfikacji mocy osiągi na niezłym poziomie. Materiały wykończeniowe bardzo dobrej jakości. Samochód dopracowany, posiadający więcej zalet niż wad, co nie zmienia faktu że w mojej opinii, trochę przewartościowany.
~kainbers
Avant 2.0 20V 131KM 96kW
Samochód kupiłem z przebiegiem zaledwie 70000km, więc nie posiadało zbyt wiele oznak zużycia a wręcz pachniało nowością. Przez co było miło wsiadać do niego. W porównaniu do Mercedesa W203FL to wykończenie samochodu nie ma porównania. Mercedes przewyższa o niebo Audi. Ale za to Audi ma lepsze blachy i chyba w moim odczuciu lepiej się prowadzi.