Lista ocen Audi A4 B7 (146) - Całokształt

Na liście zabraknie 156 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jj
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Audi ma swoje wady i zalety ale zalet widze zdecydowanie wiecej - fajny agresywny wygląd ( szczegolnie grill i tylne światła ) b. dobre zawieszenie ,silnik może to nie 2.0 D bmw ale do normalnej dynamicznej jazdy w naszych warunkach mysle ze ok ,świetna jakość materiałów wnętrza, z wad to mała ilość miejsca , toporna deska rozdzielcza
~marian
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
samochód o spokojnej sylwetce, może się podobać, wyposażenie jak na tę klasę pojazdu-super, wnętrze małe i ciasne dla osób o niewysokim wzroście-może być, silnik paliwożerny i awaryjny, podobno padają też wtryskiwacze, części koszmarnie drogie, trzeba uważać na jakość paliw, gdyż łatwo uszkodzić wtryskiwacze, gdyby nie awarie dałbym 4
~Gmail35
Avant 3.0 V6 TDI CR 233KM 171kW
Rewelacyjny samochód, kompletny, łączy w sobie wszystko co najlepsze komfort, bezpieczeństwo, precycja prowadzenia i mega przyjemność z jazdy, aż nie chce się wysiadać z tego samochodu, tylko czekasz kiedy będziesz móc nim jeździć, ponadczasowy, z zewnątrz normalne kombi a tak naprawdę szatan nie auto. Do tańca i do różańca
~AXEL1
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Jestem zadowolony,auto do wygodnego poruszania się na średnie a nawet dalsze odległości, zresztą zbiornik paliwa pozwala na wyprawę na 1000 km, wybrana wersja jest bez zbędnych elektronicznych gadżetów, bez ksenonów, dpf-a,,bez elektycznych szyb z tyłu, bez fotochromowego wstecznego lusterka, bez podgrzewanych foteli itp.
~Danypress
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Auto sprowadzone z Holandii, serwisowane do końca, pomimo znacznego przebiegu wygląda znakomicie w środku jak i na zewnątrz, co świadczy o użyciu najwyższej klasy materiałów. wygląda naprawdę świeżo, jak na swój rocznik i niejedna osoba zatrzyma swój wzrok na tym modelu.Z czystym sumieniem mogę polecić to auto.
~inż
Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Ostatni rok produkcji- więc fajna cena w salonach... a pozatym to jest po prostu dobra maszyna do pokonywania dużych odległości. Przemyślana, bez finazji- za to sprawna i wydajna.Chciałem kupić Passata- na szczęście tego nie zrobiłem. A4 kosztowało tyle samo, jest dopracowane i niezawodne... tylko trochę kłuje w oczy...
~dominik_męcik
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Moja ocena to 5. Auto względnie bezproblemowe, dobre prowadzenie, atrakcyny wygląd. Nie było okazji wcześniej napisać ale całkiem niezłe nagłośnienie. Oczywiście jest parę rzeczy które mnie trochę denerwują ale sumarycznie jest więcej zalet niż wad. Po 2 latach uznaje że to był dobry zakup.
~Rafik834
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Każdemu polecam ja miałem srebrną lalunie jednak w nowyo rok miała przygodę i autko dostało szkodę całkowitą ale przez 4 lata zrobilem 80 tys ( zakupiłem w 2010 roku z przebiegiem 180 tys) i ani złotówki w silnik nie włożylem jedynie co 10 12 tys wymiana wymiana oleju filtrów i lać olej i jeździć
~Przemek
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Auto w automatycznej skrzyni, nie wiem czemu nie można wybrać AUTOMATU! Przyjemnie się jeździ, auto dynamiczne, pewne w prowadzeniu. Wszystkie gadżety umilają użytkowanie. Ważne jest to, że auto jest dobrze złożone- wchodzisz i mówisz no nie trzeszczy, nie odstaje auto mierzące wyżej niż rywale.
~m
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
samochód z 48 dni od nia zakupu ( na dzień wpisu) 26 dni stoi w serwisie - problemy lub brak możliwości z wchodzeniem silnika na wyższe obroty. Jeśli serwis boi się wydać ten samochód i ciągle informuje, że jeszcze coś testują, to znaczy że nowe modele są bublami a firma nie potrafi się wywiązać z gwarancji.