Lista ocen Audi A4 B7 (146) - Całokształt

Na liście zabraknie 156 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~snajper1998@interia.pl
Avant 3.0 V6 TDI CR 233KM 171kW
Po chipie silnik pracuje idealnie, ale naprawde nie rozumiem czemu nalezy \"poprawiac\" po panach z audi, zwlaszcza ze w danych technicznych zawarte sa nieprawdziwe dane
~Oliwier
Avant 1.6 i 102KM 75kW
Jeden z ostatnich porządnych samochodów, z ktorym raz w roku jedziesz na serwis, a potem spokojnie śmigasz nie martwiąc się o psujące się pierdół.
~Maciek
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Komfortowe, dobrze wyglądające, nie tracące tak na wartości auto. Dobrze się prowadzi, posiada wiele udogodnień, jazda nią to sama przyjemność.
~Kuraś
Avant 1.6 i 102KM 75kW
Auto świetne i na każdą kieszeń, nie rdzewieje , nie psuje się, części eksploatacyjne tanie. Cóż chcieć więcej... no moze więcej koni.
~Misiek
Avant 2.7 V6 TDI CR 180KM 132kW
Nie ma się do czego przyczepić. Ewentualnie do nie zbyt dużego miejsca z tyłu na nogi. Zwarte, nie duże kombi. W sam raz dla nie dużej rodziny.
~Dudek
Avant 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
irytujący jest mały zbiornik na płyn do spryskiwaczy. Dla porównania mam w firmie Doblo, do którego wchodzi 2x więcej. Jakość wykonania bardzo dobra,
~mario
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Jestem na tyle zadowolony, że pomimo wyżej opisanego problemu kupiłbym taki samochód ponownie, oczywiście licząc na to, że nic takiego już nie wystąpi.
~krzych
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
samochod bardzo dopracowany,stabilny w jezdzie.Wczesniej mialem 2 passaty i VW Bore ale Audi A4 jest swietne. Powinni bardziej wypasic wnetrze w standardzie
~Jacek
Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Jak na samochód za 140 tyś zł jestem zawiedzony wieloma elementami, które nie są przemyślane. Estetyka wnętrza pozostawia wiele do życzenia.
~asmo
Avant 3.2 FSI quattro 255KM 188kW
Moje pierwsze auto, mocny silnik i świetnie się prowadzi, prowadziłem przez jakiś czas Nissana Quashqa nowego i było bez duszy.