Lista ocen Audi A4 B8 Allroad quattro Facelifting (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LuckyLuke
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
To najsłabszy parametr patrząc na wydaną kwotę, ale... pytanie kto czego szuka. Dla mojej rodziny 2+2 z niedużymi dziećmi i psem, mieścimy się bez problemu. Najgorzej zaprojektowane jest miejsce przez pasażerem z przodu. Konsola "wchodzi" nieco na pasażera, potęgując uczucie ciasności. Bagażnik ma ~500 litrów i tylko raz/dwa razy w roku zakładam boxa na wyjazdy wakacyjne. Ustawny z niewielką dodatkową powierzchnią pod podłogą. Osobiście...
~Jacek
Allroad quattro Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
Chociaż auto zewnętrznie jest o parę centrymetrów dłuższe i szersze od mojego poprzedniego (toyota avensis), to miejsca w środku jest jakby mniej. W miarę znośnie podróżować mogą max. 4 osoby, pod warunkiem, że nie są zbyt rosłe. Bagażnik także nie powala pojemnością. Roweru nie udało mi się przewieźć bez zdjęcia przedniego koła, mimo że złożyłem tylną kanapę.
~Mariusz
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Cztery gwiazdki daję za bardzo wysoki tunel środkowy w tylnej części, oraz wyprofilowanie tylnej kanapy pod dwie, a nie trzy osoby, przez co siedzący po środku pasażer komfortu jazdy nie ma. Z przodu dla osób średniego wzrostu (176-180 cm) jest OK.
~Kszyh72
Allroad quattro Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
A4 nie jest duże z przodu jest miejsca jest zaledwie na -4, z tyłu raczej nie polecam nikomu jechać w dalszą podróż. Słabo rozwiązany temat schowków na klucze, dokumenty, telefon, nie ma za dużo miejsca.
~gavik
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Dla mnie (183 cm) przestrzeń z przodu jest wystarczająca. Jednak myślę, że z tyłu pasażerowie nie mieliby za wygodnie. Bagażnik taki na styk.
~Luke
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Rodzina 2+2 radzi sobie bez problemu. Być może gdyby dzieci mierzyły już po 1,70, to można by narzekać, ale tak jest zupełnie ok. Komfort kierowcy - idealny.
~Lucjan
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Z tyłu miejsca brakuje dla większych osób ale w sumie przecież Audi ma jeszcze 2 większe modele... Jak na ta klasę jest ok. Miejsce z przodu wygodne.
~Tomasz
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Z przodu idealnie mam 174cm wzrostu, z tyłu dzieciaki po 15 lat nie narzekają, w bagażniku pies.
~Lukas
Allroad quattro Facelifting 2.0 TFSI 211KM 155kW
Z przodu ok, z tyły za mało miejsca. Roczne dziecko w foteliku niszczy butami oparcia przednich foteli.

Usterki Audi A4 B8

Audi A4 B8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~skava
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Z tyłu ciasno. Dla rodziny 2 + 2 na dłuższe wyjazdy to jednak trochę za małe auto.
Audi A4 B8 Allroad quattro Facelifting