Lista ocen Audi A4 B8 Allroad quattro Facelifting (11) - Silnik

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LuckyLuke
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Myślę, że tu ocena byłaby dość indywidualna, w zależności kto na co zwraca uwagę. Z rzeczy obiektywnych - olej wymieniany co 15kkm i na tym przebiegu niemal brak ubytku. Przyzwoite osiągi i niezła elastyczność, ale nie jest to niewątpliwie auto sportowe. Spalanie - adekwatne do 190KM, stałego 4x4 i automatu: ~10l - gęste miasto, ~8l przepisowa autostrada, ~6l przepisowe lokalne drogi.
~Jacek
Allroad quattro Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
Silniczek bardzo przyjemny w użyciu. Dynamiczny, z niezłym kopem. Pewnym minusem jest konsumpcja oleju. U mnie tragedii nie ma - na pierwsze 15 tys. km dolałem niecały litr. Nie da się jednak ukryć, że w poprzednim aucie (toyota) coś takiego jak dolewanie oleju pomiędzy wymianami nawet by mi przez myśl nie przeszło: od wymiany do wymiany było na bagnecie max i tyle.
~gavik
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Pracuje równo, bez niespodziewanych kosztów. Turbodziura robi wielki minus. Przy wciśnięciu gazu na maxa czuć zawiechę, na redukcję i potem jakby ociężałe przyspieszenie. Natomiast przy płynnym wciskaniu gazu, auto ciągnie jak samolot na pasie startowym.
~Lukas
Allroad quattro Facelifting 2.0 TFSI 211KM 155kW
Wysoka kultura pracy, zbiera się praktycznie od zera. Faktem jest że przejada duże ilości oleju, generalnie ma dużą normę na olej zgodnie z instrukcją. Może, gdybym miał wybierać jeszcze raz poszukałbym silnika z trochę większą mocą.
~Mariusz
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Chciałbym, aby mniej palił. Koncern VW przyzwyczaił nas do niskiego spalania w 1,9td, niestety wymagająca skrzynia biegów, quattro, 190 KM trzeba jakoś wykarmić.
~Luke
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Mocny diesel z 400Nm radzi sobie zarówno z dynamicznym startem jak i wyprzedzaniem w trasie. Nie polecam ludziom, którzy tylko i wyłącznie będą go dusić w mieście.
~Tomasz
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Przydało by się kilka koni więcej, poprzednio w Volvo V60 miałem 206KM i czuc różnice.
~STS
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Może brakuje trochę dynamiki, napęd na 4 pewnie zjada trochę mocy, ale całokształt oceniam bardzo dobrze
~marek
Allroad quattro Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
super,spalanie mogłobybyć niższe o ok.2 litry przy wyższych obrotach
~skava
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Przydałaby się większa moc, ale poza tym bez zastrzeżeń.
Audi A4 B8 Allroad quattro Facelifting