Lista ocen Audi A4 B8 Avant Facelifting (22) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~spinaker99
Avant Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Mam sportowe seryjne zawieszenie obniżone o 20 mm i nareszcie nic nie buja na boki jak w BMW F31 czy Mondeo.Z przodu weilowachacz i prowadzenie jak bajka.Nie chcę już pontonów.Na autostradzie prawie wszystkie auto jadą dobrze,miałem Lagunę mk2 i na autostradzie jechało się lepiej niż Mondo,po wjeżdzie do miasta,kręte drogi,nierówności itd.po prostu ponton-łódka,z auta wychodziłem z chorobą morską.W Audi czuć sztywność karoserii,solidność...
~Peter
Avant Facelifting 2.0 TDI 143KM 105kW
To jest to dlaczego kupiłem ten samochód,podwójny wahacz z przodu a nie tania kolumna mc Phersona.Mondeo na wybojach kiwal na boki i skakał jak piłka,myślałem że to normalne .Trzeba jechać innym autem to wtedy jest porównanie.Audi jedzie spokojnie i każda jazda nim robi frajdę.Układ kierownichy lepszy od Mondeo ,żadnych wpływów kół nie czyć,pełny spokój
~andos
Avant Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Nieco zbyt twardy przy wyboistej drodze, Przy równym asfalcie i quatro trzeba się postarać żeby zobaczyć pomarańczową ikonkę sygnalizującą wspomaganie kierowcy. Pewnie sporo hałasu robi niski profil opony
~artur_migdał
Avant Facelifting 2.0 TDI 143KM 105kW
Na fabrycznych oponach 225/55 autem bardzo "rzuca" na naszych Polskich koleinach. Jeżeli mamy dobrą drogę, przyczepność i prowadzenie w zakrętach jest rewelacyjne !
~oli
Avant Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
225/55/16 trochę kaszana, zmieniam na 17 lub 18" i będzie bajka. Auto i tak świetnie trzyma się drogi, a jak zmienię na większe to będzie ją ssało.
~mkrex
Avant Facelifting 2.0 TDI 120KM 88kW
Bardzo dobry skręt. Amortyzacja przyzwoita. Brak znacznych przechyłów przy 200 km/h na obwodnicy autostradowej Krakowa.
~CZ1986
Avant Facelifting 3.0 TDI 245KM 180kW
Jezdzi sie nim idealnie. S- line zawieszenie obnizone fabrycznie - idealne na autostrade i do kretych uliczek. Quattro tez robi swoje.
~e_marcin11
Avant Facelifting 2.0 TDI 143KM 105kW
Bardzo precyzyjny, ale trzeba się przestawić bo przy większych prędkościach dość sztywny, kwestia przyzwyczajenia.
~Mateusz
Avant Facelifting 2.0 TDI 112g 136KM 100kW
Tu nie ma do czego się przyczepić auto świetnie się prowadzi dobrze się trzyma drogi.

Usterki Audi A4 B8

Audi A4 B8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~aprox99
Avant Facelifting 2.0 TDI 143KM 105kW
To najmocniejsza strona tego samochodi,sztywne zawieszenie i nie buja karoserią jak w fordzie
Audi A4 B8 Avant Facelifting