Lista ocen Audi A4 B8 Avant Facelifting (18) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mkrex
Avant Facelifting 2.0 TDI 120KM 88kW
Chłodzenie znakomite. Klima automatyczna dwu strefowa (albo raczej 2 i pół strefowa bo tył pokrętło ciepło/zimno). Chłodzi mocniej niż Skoda Octavia 1 gen., Volvo s60 1 gen. czy BMW e93 Znakomity podział nie tylko stref ale i możliwości chłodzenia np. u kierowcy szyby przedniej a u pasażera z przodu ustawienia np. nawiewu na nogi. W pozostałych auta tez mam klimatyzacje automatyczne strefowe ale tam mam tylko możliwość ustawienia różnych...
~Robster
Avant Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
W swoim modelu mam klimatyzacie 3 strefową -> chłodzona jest nawet przestrzeń nad roletą bagażnika (za zagłówkami). Rewelacja. Nie słychać szumu wiatru nawet w upalny dzień - wydajność bardzo dobra.
~Mateusz
Avant Facelifting 2.0 TDI 112g 136KM 100kW
Wentylacja dobrze pracuje przednia szyba mogła by być inaczej zrobiona bo w fordzie były przednie szyby podgrzewane elektrycznie.
~e_marcin11
Avant Facelifting 2.0 TDI 143KM 105kW
Bardzo dobra wydajność i równomierność klimatyzacji, nawet w największych upałach bardzo szybko uzyskuje się pożądaną temperaturę.
~Emtek
Avant Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Szybko grzeje i chłodzi, 3 strefowy klimatronic ma jednak swoje wady - dzieci z tyłu kłócą się o to, jaką temperaturę sobie ustawić.
~artur_migdał
Avant Facelifting 2.0 TDI 143KM 105kW
Klima mocna, nawiew OK. Przy zwykłym klimatroniku brak nawiewu na pasażerów z tyłu, co może być denerwujące
~Rafał M
Avant Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Pozytyw że bardzo szybko się nagrzewa i jest ciepło bądź szybko chłodzi
~andos
Avant Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Bez uwag, szyby nigdy nie parują przy dobrze ustawionej wentylacji
~oli
Avant Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Klima 3 strefowa, bajka, trzyma temp w każdych warunkach zewnętrznych.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B8 Avant Facelifting
8,6
~Bartek
Avant Facelifting 2.0 TDI 143KM 105kW
Klimatyzacja słabo reaguje ale być może to wada mojego auta
Audi A4 B8 Avant Facelifting