Lista ocen Audi A4 B8 Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW 2008-2011 (11)

~Maciej
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
Samochód bardzo ładny, wygodny, dobrze wykonany, dający wiele przyjemności z jazdy
~byk1970
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
Ogólnie samochód oceniam bardzo dobrze. Mam go od nowości, użytkuję sporadycznie, z reguły na dłuższych trasach. Ważne jest, aby olej w silniku wymieniać co 10 tyś, lub co rok, nie ma problemu ze zużywaniem oleju przez silnik, w myśl zasadzie jak się dba tak się ma . Pomimo kilkunastu lat posiadania nie mam zamiaru go sprzedawać.
~enzo
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
prawdopodobnie najlepszy w swojej klasie, mialem okazje porownac z bmw 320d i raczej nie zamienilbym
~David85
Fajne auto,mam wersje z Navi 3G plus,bixenon,Bang Olufsen
2,9
~Tomasz
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
Audi to szajs. Kupiłem samochód z 2010 roku z wadą konstrukcyjną silnika, która była znana praktycznie po pierwszym roku funkcjonowania silnika. Szanująca się firma dokonałaby gruntownych napraw jeszcze w okresie gwarancyjnym lub później w ramach akcji serwisowej. A, tak bujaj się sam kliencie. To pokazuje solidność firmy.
~Pliszka
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
Jezdzie różnymi samochodami : Toyoty Corolla, Auris, ale nie ma porównania do Audi. W kwestii wykończenia VW,Skoda,Toyota nie mają szans z Audi. Każdy szczegół jest dopracowany. Autko mam 9 letnie i poza paroma rzeczami jak np. wymiana zamków -bo się blokowały (ten model tak ma) oraz wymianą katalizatora (swoje już przejechał), pompa wody nie było wiekszych usterek. Fakt w naprawie nie jest tani ale można zaoszędzić jak się znajdzie dobry nie...
~Krzysiek
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
Witam serdeczmie, silnik bardzo miło mnie zaskoczył. Dynamiczny i na trasie oszczędny. W połączeniu ze skrzynią Multitronic świetnie się jeździ. (Silnik)
3,8
~Krychu
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
Autko solidne , moje jest akurat w wersji sline od zakupu wymieniłem cewki oraz świece bo trochę poszarpywalo co rozwiązało problem , prowadzi się bardzo dobrze , sportowe siedzenia w długa trasę troszkę niewygodne , Servo trochę ciężko chodzi, ogólnie jak dotąd niewiele złego mogę o tym samochodzie powiedzieć , miałem przedtem toyote avensis i jak narazie audi wygrywa, choć nieomieszkam powiedzieć ze toyote tez bardzo dobrze się prowadzi.
~misiek
~misiek