Lista ocen Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI 170KM 125kW 2008-2011 (11) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Skrzynia na plus, jednak często się zdarza, że pierwsze dwa biegi wchodzą z wyraźnie wiekszym oporem niż pozostałe, dzieję się tak najczęściej kiedy samochód nie jest rozgrzany. Pozostałe biegi super. Jeszcze uwaga odnośnie dźwięków przy zmianie przełożeń. U mnie, najczęściej w cieplejsze dni dochodziło do ,, skrzypienia" przy zmianie biegów. Spowodowane to było tarciem kulki wybieraka. Pomogło przesmarowanie.
~Krystian
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Ktoś wcześnie napisał że jest KATASTROFICZNA, i to niestety prawda! Moje poprzednie A3 Sportback, jeszcze wcześniejsze Polo 9N miało znacznie precyzyjniejsze skrzynie niżeli ta A4 - biegi wchodziło bardzo gładko. Skrzynia w A4 jest taka "gumowata", pierwsze 2 biegi wchodzą zawsze z oporem - uciążliwe e bardzo w korkach/w mieście. Ciagle mam wrażenie ze zaraz zgrzytnie. Wyższe biegi odziwo bardzo precyzyjnie.
~Jarosław69
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Dobra , ale na początku nie trafiałem w odpowiednie biegi ,a przesiadłem się z A3. Jedynka nadaję się tylko do ruszenia z miejsca i utrudnia szybkie starty. W korku jazda na jedynce na zasadzie start i stop z powodu sprzęgła to koszmar. I właśnie sprzęgło to największy problem tego modelu - NIEWYCZUWALNE- raz twarde raz miękkie.
~Piotr
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
trudno mi tu napisać jakiś konkret - po roku doszedłem do wniosku, że żałuję, że nie szukałem automatu
~Damian
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Bez zarzutu, bezobsługowa. 1 tylko do ruszania.
~Damian
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Bez zarzutu, bezobsługowa. 1 tylko do ruszania.
~Dominika
Super troche krotka jedynka lecz 6bieg super
~pudzians
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
spoko może mogłaby mieć krótsze przełożenia ale...
~wojteczek
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
precyzyjna, choć czasami lekko haczy dwójka
~Piotr
wytrzymała i precyzyjna